Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-31-2021, 05:44 PM diyarpala.
olay şöyle uzun sonuna hızlı girdiğim doğrudur ancak şöyle bir şey var bir tane arkadaş orada spin atmış görüyorsunuz (mpr'de dakika cinsinden belirteceğim.) ona çarpmamak için fren yapmıyorum fren yaparsam ona çarpacağım açıkça belli hiç hız kaybetmeden devam ediyorum ve kamyon döndürür gibi aracını döndüren 0mSaL ters şeride geçiyor. Daha mpr'ye bakmadan bahsi geçen adminin ters şerit yaptığını algılayıp mpr alıyorum zaten olay bu ayrıca pasif adminlik yaptığını söyleyebilirim bu konudan olmasa bile admini un eler gibi elemeniz lazım.

kanıt / mpr: https://s6.dosya.tc/server5/wcde67/asd.mpr.html DAKİKA 1:20

MUTLU YILLAR!!!
#hızlıdizeller
Yönetici
Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-01-2022, 11:18 PM OmSaL. Düzenleme Nedeni: Harf hatası
Merhaba, Diyarpala

Öncelikle buradan zaman ayırıp beni report etmeye gösterdiğin çaba için teşekkür ederim! Smile

Ben orada yola yeni çıkıyorum ve karşıdan olması gereken hızdan fazla hızlı bir şekilde pit kısmına geliyorsun. Bence burada bir kişi yasaklanacak ya da hakkında işlem uygulanması gerekiyorsa bu kişi sensin çünkü ben daha yola yeni çıkıyorum fakat sen o kadar hızlı geliyorsun ki pit kısmına bu kadar hızlı girilmemesi gerektiğini öğrenmen gerek. Orada herkes pitten çıkarken şerit kaçırabilir bu gayet normal bir durum fakat senin oraya o hızla gelmen normal değil. Benim savunmam bu şekildedir kararı tabi ki üst yönetim verecektir.

Saygılarımla,
OmSaL
Kayıtlı Üye
ben pite neden hızlı girdiğimi belirttim XFG kullansam bile fren ayarım iyi 300 km/h hızdan 0 km/h'ye 6 saniyede düşüyorum bu mühim değil senin hatalı olduğun yerde beni kickliyorsun ben orada uçuyorum sen kendi şeridinde olsan hiçbir sorun yaşanmayacak yani kısacası ters şeritte olduğun için ben sana çarptım yoksa ben kendi şeridim içinde uçmuştum.
#hızlıdizeller
Yönetici
Merhabalar, şikayetiniz için teşekkürler ve iyi yıllar.

Mpr kanıtları incelenmiş olup, ilgili adminin suçsuz olduğu tarafımca doğrulanmıştır. Kendisi pitten inip, yolu kontrol edip şeridine girmeye çalışıyor. Bu sırada sizin aracınız çok fazla sekiyor. Yani aşırı tweak kuralını ihlal ediyorsunuz. Tweak'lı olduğunuz için, fazlasıyla hızlısınız ki o yolun hız sınırının kat ve kat üzerindesiniz. Fren mesafesini es geçip, hiç bir şekilde yavaşlamayıp kazaya sebebiyet veriyorsunuz. Girmiş olduğunuz yol bağlantı noktası. 3 bir yandan yola bağlanılıyor ve bu nedenle yavaşlamanız gerekmekte. Bu durumda hiç bir işlem yapılmayacaktır. Size de bu yazıyı uyarı olarak geçtiğimi belirtmek istiyorum.

İyi sürüşler.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi
Task