Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
polis arkadaşı diye kovalama yapmıyor ve sonra dc gelip yapma diyo kovalamıyo 

Kullanıcı adı=muratcan2370

https://s6.dosya.tc/server5/90dha3/WhatsApp_Video_2021-12-14_at_18.15.21.mp4.html
Kayıtlı Üye
ve burda arkadaşıma oyun öğretiyorum kimse çarpmasındıyede kovaladım admine sordum tm sıkıntı yok dedi orda sonlarda sende bana engel olsun sen bilirsin

Osmanlı Garage Admini Rolleyes
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-14-2021, 05:06 PM EFECANN.
muro demişki çarpmasınlar diye kovalamadım diyo durduk yere kovalıyo ve bu ban sebebi arkdaşı ışıktan geçse yemicek hızdan yemicek bune ya ben bu arkdaşın yaptığını doğru bulmuyorum yaptığı ban sebebi banlanmasını istiyorum böyle isnsanların polisken bende bir kere yapmıştım 5 gün yedim adaletsizlik olmasın lütfen
Kayıtlı Üye
gürkan reis sen bence çok konuşma oyunda yoktun banlısın efecann krdsm ben cezamıda yazdım sonra bıraktım sonra önümde RAC ile drift attın bende kovalayamazdım ztn ondan heryere verebilirsin sıkıntı yok

Osmanlı Garage Admini Rolleyes
Yönetici
Konuya detaylı olarak MPR kaydı yükleyiniz. Yüklenmediği takdirde konuyla ilgilenilmeyecek ve çöp kutusuna taşınacaktır.
Yönetici
(12-14-2021, 03:25 PM)gurkanbey demiş ki: .....

Forum kurallarının 12. Maddesini ihlal ettiğin için forumdan 5 günlük uzaklaştırılıyorsun.

12-) Konuları üstte tutmak için, "up" / "konu yukarı" gibi mesajlar yazan, veya eski mesajını silip yeni mesaj yazan kullanıcılar, forumdan 5 gün uzaklaştırılır, ve ilgili konu silinir.
Yönetici
(12-14-2021, 05:10 PM)gurkanreis demiş ki: .....

Forum kurallarının 12. Maddesini ihlal ettiğin için forumdan 5 günlük uzaklaştırılıyorsun. 

12-) Konuları üstte tutmak için, "up" / "konu yukarı" gibi mesajlar yazan, veya eski mesajını silip yeni mesaj yazan kullanıcılar, forumdan 5 gün uzaklaştırılır, ve ilgili konu silinir.
1 Ziyaretçi
Task