Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öcelikle mpr süresi olarak 59.34.20 de bir kovalamcanın cezasını keserken arkadaş beni kışkırtıyor saten ben kovalamaca başlatıyorum...olay ondan sonra başlıyor saten . yiğit06 yani Ernbba06 k adlı arkadaş kovalamcanın içine ediyor kovalamacayı uyarılarıma rağmen bırakmıyor ben onun yüzünden kaç defa hasar aldıım trafiği tehlikeye attı arkadaş  .105.09.58 hemen hemen 10 15 dk süren kovalaamcada suçlu takla attı ben yakaldım 5k ceza kesince çok bu ceza diyip pit attı oyundan çıktı beni 5 alamadım emeklerim gitti bu ben admin olarak 5 k cezasını kesitm bu 1... 2. olarak userin kovalmacayı takip etmesi yasak diye biliyorum arkadaş !Ernbba06 oyundan hemen çıktı işlem yapcağımı bildiği için bıda işlemden kaçmak ayrı bi suç tabi . arkadaşlara yada arakadaş !Ernbba06 gerekli işlemi istiyorum ben yapıcaktım fakat offmod filan açılmaıd oyunda ise mod paneli gelmedi 

mpr  . https://s4.dosya.tc/server14/9tuxjw/AS5X_29R_2.mpr.html

mpr süreleri 59.34.20 ve 1.05.09.58  araları 

mpr biraz uzun bu yüzden kusura bakmayın!!!
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz oyuncuya (ErnBba06) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 2lxdk0y.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task