Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
https://dosya.co/kno08wdld6qy/crash.mpr.html 

gördüğün gibi crash açıp bariyerlerden geçiyo bende crash olduğuna tam emin olmak için çarpıyorum ve beni uçuruyor kapatması için insanca uyarıyorum ama devam edip huzur bozmaya devam ediyor gereğini yaparsın.

S2 ADI: psikomania 

OYUN İÇİ NİCK: HEATMODS™SRT
Kayıtlı Üye
Arkadaşım, crash açmam hatalı bir durum bunun farkındayım evet, ama; 3.5 saattir crash açık bir şekilde oynuyorum sebebi ise, tünel yaparken bizi engelleyen çok fazla kontrolsüz sürücü olması. Ben her dakika 5 6 kişi için defalarca mpr alıp foruma atamam. Admin olmadığı zamanlar rahat oynayabilmek için mecburen açıyorum. Şimdi huzuru bozuyor kısmına gelirsek, o mprda bulunan kişilere tek tek sor bakalım birine bir kere bilerek vurmuş muyum? veya argo, küfür, hakaret etmiş miyim? Sen ise, sanki senin görevinmiş gibi emrivaki konuşup ''kapa'' diyorsun. Ha desen ki; kardeşim crash'i kapatır mısın? Tabi ki kapatırım. Hiçkimse babanın oğlu değil öyle gerçek hayatta yapamayacağın şekilde laubali konuşamazsın. Üstelik girdiğin 2 dakikada herkese salça oldun. Millete durduk yere karışıyorsun admin değilsin kurucu değilsin. E sana caz yapanda yok? Bu durumda esas rahatsızlık veren sensin oyunculara.
                           Şüphe tek gerçektir.
Yönetici
İşlem uygulanmıştır.
[Resim: unknown.png]
İyi  Oyunlar

İyi Forumlar
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi