Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-23-2021, 09:03 PM YakupCaliskan.
S2 Kullanıcı Adım:Yakup58
Banlayan yetkili: E R E N B E Y | Erenbey58
Şikayetçi olduğum kişiler: BMW E30, CILINGIR

Kabullendiğim hatam: Adama sinirlenmem ve uyarı amaçlı önüne geçmem, trafiği engellediği için ve yolu açmak için şahısa bilerek çaptım. Şahıs yol ortalarında durup geçen insanları engelliyordu. Daha sonradan peşini bırakmama rağmen şahıs gelip bana çarpmıştı linkteki videoda görebilirsiniz. Rahatsızlık duyan sürücülerde vardı. BlackOut adlı arkadaş beni haklı buldu hatta onada çarpmaktaydı , bu rahatsızlık veren şahıs bana artistlik taslamaya çalıştı "senin yaşın kaç aslan" yazdı yol ortasında geri geri gelmeye çalışıyordu mecburi çarpıyorduk admine uyar dedim bakmadı sonra bana kick attı. Ardından girdiğimde şahıs bana "HAHAHAHAH" yazıları yazmaya başladı. Sinirlendim kim olsa sinir olur, önüne geçtim korna bastım. Şunu da kabulleniyorum artık sinir krizi geçirecek seviye getirdi ve ona tek söylediğim söz "seninle işim bitmedi", sülaleni dedim devamını getirmedim burada haksız olabilirim ama şahıs olayı o raddeye kadar getirdi, üstüne üstlük dalga geçmeye çalıştı. "Cılıngır" adlı şahıs ağızına sokucam gibi kelimeler kullandı bana karşı bu kişilerden şikayetçiyim ve banımın açılmasını talep ediyorum. Burada ağır bir durum yok sadece sözlü olarak haksız olabilirim ama küfür sayılmaz sonuçta. Aktif Westhill 66661 Oyuncusuyum. Bu saçma olay yüzünden ban attı. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

SS ve kanıtlarım: 
https://www.hizliresim.com/icszncp
https://go.4vio.com/4923eik
#FXO V-TEC
Kayıtlı Üye
Merhabalar YakupCaliskan,

Öncelikle Forum'u kullanarak ban itirazında bulunduğunuz için teşekkürler! Adminden gerekli kanıtlar alınmış olup herhangi bir olumsuz / hatalı / yanlış bir işlem söz konusu değildir.
Kanıtlar:
[Resim: pkg318p.jpg]

28.11.2021 tarihinde saat 22:27'de porta giriş sağlayabilirsiniz!

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
1 Ziyaretçi
Task