Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-15-2021, 12:46 AM bero.
Lazzy adlı oyuncu chatte sürekli olarak bir başka oyuncuyu rahatsız ediyor, öncelikle ben seni mi dinleyeceğiz dedikten sonra defalarca admin reporttan bildirmeme rağmen adminler umursamadan oyunlarına devam ettiler. Uyarı/Ceza/Ban işlem sırası deniyor fakat küfür küfürdür uyarı verilmesi saçma ki 2. uyarı veriliyor ilk ettiği küfür değil. Ben pi* dediğim için 2 gün uyarısız ban yiyorken bu arkadaş 2. küfüründe 2 uyarıyı neden alıyor? adminden admine işlem farklılığı veya kural farklılığı mı var? 

İlk Ettiği Küfürün SS'i ;

https://www.hizliresim.com/2rqylfw

Edilen Küfürün Dakikası 7.00 (MPR kaydı zaten kısa baştan sona izlenirse sevinirim)

https://s7.dosya.tc/server20/he2d4q/kufure_2._uyar_Ti.rar.html

Ek: MPR de gözüken Lazzy adlı arkadaş saçma sapan şeyler yazarak huzursuzluk çıkartıyor ve server düzenini bozuyor ona da işlem yapılırsa sevinirim.

Konuya bakacak olan yetkili arkadaşa söylüyorum, şikayet forumu boşa kurulmadı şikayet ettiğimiz kişiler konuların altına gelip saçma sapan laf sokmaya çalışmalarına hakaret içeren ithamlarda bulunmalarına izin verilecekse forum neden kuruldu cevaplayabilir misiniz Gerekenler yapılsın lütfen.
#BOSS
Kayıtlı Üye
orda am* kelimesini bir gösterge olarak attım her gördüğünü foruma atma kasma bu kadar Smile
Kayıtlı Üye
(11-14-2021, 10:28 PM)GroozeR demiş ki: orda am* kelimesini bir gösterge olarak attım her gördüğünü foruma atma kasma bu kadar Smile

Adminin küfür etmesi başlıca bir hata, senin tasdiklemen 2. bir hata. Neyi nereye atacağım sana kalmadı kardeşim. Süs diye durmuyor boşa kurulmadı burası. Kimsenin kimseden bir üstünlüğü yok deniyor. Usulsüz bir davranışı buraya bildirmek kadar doğal bir hakkım yok. İşine bak
#BOSS
Kayıtlı Üye
Senin gibi şu oyunda adamları görünce kusasım geliyor BOŞSUNUZ...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-14-2021, 11:49 PM bero.
(11-14-2021, 11:09 PM)GroozeR demiş ki: Senin gibi şu oyunda adamları görünce kusasım geliyor BOŞSUNUZ...

Kusmana yardım edebilirim istersen midene kadar indirerek. Ah bir de şikayet yiyince böyle kudurmanız yok mu beni benden alıyor.
#BOSS
Yönetici
En son düzenleme: 11-15-2021, 05:59 AM enesbey5858.
2 oyuncuya işlem uygulanmıştır, admin şikayetiniz üst yetkililere iletildi.
[Resim: unknown.png]
[Resim: unknown.png]

2-) Konulara boş gereksiz içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır.
4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.

(11-14-2021, 11:44 PM)bero demiş ki:
(11-14-2021, 11:09 PM)GroozeR demiş ki: Senin gibi şu oyunda adamları görünce kusasım geliyor BOŞSUNUZ...

Kusmana yardım edebilirim istersen midene kadar indirerek. Ah bir de şikayet yiyince böyle kudurmanız yok mu beni benden alıyor.
7-) Görgü - Ahlak - Kalabalık ortamlarda hoş karşılanmayacak mesajlar silinip 3-10 gün arasında banlanır.

7-) Görgü - Ahlak - Kalabalık ortamlarda hoş karşılanmayacak mesajlar silinip 3-10 gün arasında banlanır.
Osmanlı Garage Yöneticisi
3 Ziyaretçi
Task