Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
Kardeşim hala aynı şeyleri söylüyorsun bak ben diyorum ki girdim şifreyi sen atıyorsun. Gözüme mi inanayım sana mı? Ya sisteminiz bozuk ya da sen atıyorsun. Labaliliğe gelirsek ben sana düzgünce yazdım sallama hiç şimdi. Dedim ki Cumartesi pazar onaya bakmıyor mu bu arkadaş kimse. Bu labaliyse kusura bak ya da bakma sen labalilik görmemişsin... Ayrıca neden tekrar yazacakmışım yalvaracakmıyız sunucuya alman için alt tarafı bir oyun? Sen gelmişsin başkasının suçunu bana yüklüyorsun burada küfür etmişim güya... İlk attığım mesaja bak whatsapptan labali mi? Sana uyuyor mu? Daha ne eklemeliyim labali olmasın diye emoji falan mı istiyorsun?
Böyle güzel platformlara gelip kullanıcı sayısını düşürüyorsunuz. Eskiden 66-67 doluydu şimdi 5-10 kişi gündüz vakti okullar sömestr.
Ben şikayeti sana bişey olmayacağını bile bile açtım. Yaptığın cinsliğe cinslik olsun diye. Daha fazla rezil etme kendini hadi kabullen artık.
Foruma girmeyecektim ama yanıtını merak ettim ne cevap uyduracaksın diye. Cruise adminine (Semih Öztürk) yanıt olarak yazıyorum mesaj atıp konuyu kilitliyor malumunuz.
Alıntı
2 Ziyaretçi