You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
İTİRAZ
ŞU SERVERDE ADAM GİBİ OYUNCULAR YOK SANIRIM ADMİNLER DAHİL OLMAK ÜZERE YAKIN ARKADAŞ OLSUN ORTAM KURUP BİRBİRLERİNİ SAVUNMASI NE KADAR GÜZEL BİŞEY DEMİ CEZA YEDİYSEK YEDİK SIKINTI YOK BANLANDIK ÇEKİ DÜZEN VERİNDE ADMİNLERDEN FİKRİ KARDESE SOYLIM AZ ADALETLİ ADMİNLİGİNİZİ YAPIN OYUNUZA DEVAM EDİN GELELİM KONUYA

HONDA CRX ADLI OYUNCUMUDUR NEDİR O KADAR HAKARET EDİYOR ONA CEZA YOK SANIRIM GELİP BİZE KARAKTERSİZ,PAŞAM VB KELİMELERLE KONUSUYOR ONA CEZA YOK O ARKADASA FAKAT BIZ YAZDIGIMIZ ZAMAN HATA KUSURLU BİZ OLUYORUZ SANIRIM ADALET SERVERDE MÜKEMMEL BU ARADA YETKİLİ ARKADAŞLARA SESLENİYORUM BURADAN BEN 25 YAŞINDA BİRİYİM GELİPTE 17 18 YAŞINDA COCUKLAR BANA BURDA TANTANA YAPIP UZATMASIN KONUYU KAPATIYORUZ HALA ACIYOR O ARKADASINDA CEZA YEMESINI ADALETİN YERİNİ BULMASI GEREKTİRİR BENIM UST YETKİLİLERİM HATAMI BULUP BENIM CEZAMI VERDİLER O ARKADAS HAKARETTEN ÜST ÜST KONU UZATMADAN NEDEN BANLANMIYOR BUMU OSMANLI GARAGENİN ADALETİ YETKİLİLER İLGİLENİRSE SEVİNİRİM ZATEN MPRDE İZLERSENİZ İLK BAŞTA KENDİSİ HAKARET EDİP CIKIYOR OYUNDAN SONRA BİZ KARŞILIK VERİNCE OLAN BİZ BANLANIYORUZ BİZ BANLANDIK SIKINTI YOK O ARKADAŞ CEZA ALMİCAKSA PROBLEM VAR YANİ. GELİPTE HİÇBİR KİMSE HAKARET EDEMEZ BEN ETMİŞİM EYVALLAH SIKINTI YOK CUNKU CEZAMI ALMIŞIM BEN O ARKADAŞTA GEREKLİ CEZAYI VERİLİP FORUMA VERİLDİGİNE KARŞILIK BİR SS ATARSA SEVİNİRİM.... VE AKSİNE KONUYU UZATTIGI İÇİN SERVERİN HUZURUNU BOZMADAN AYRIETTEN CEZA YEMESİ GEREKMEKTEDİR VE SON OLARAK SERVERDE TARTIŞMA ORTAMI YARATMAKTAN CEZA BERTAN YETKİLİSİ KONUYA DAHİLDİR...

ŞİKAYETCİ OLDUGUM KİŞİNİN KULLANICI ADI slmcukulatam
ŞİKAYET EDENİN KULLANIC ADI BATUHAN3434

İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN.

https://hizliresim.com/4RMLzn

ßαтЦ...
En son düzenleme: 05-28-2020, 06:26 PM yyamann.
Banned
RE: İTİRAZ
Merhabalar

Öncelikle ben FİKRET
Sizi banlayan yetkili olarak cevap veriyorum bu konuya
17-18 Yaşında yetkililerden ve adaletten bahsetmişsiniz.
Not olarak ekliyim 20 yaşındayım.
Adalet konusuna gelicek olursak; 
Öncelikle serverdaki halihazırda bulunan adminlerin farketmemesi sebebiyle karşılıklı hakaretleşme ve tweak kullanımı  gibi durumların olduğu tarafımıza iletilmiştir.
Ben şikayetler üzerine giriş yaptım, kanıtları izledim ve gereken cezai işlemleri uyguladım.

Bahsi geçen şikayet:
https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=757

Bu hususlarda kanıtlar foruma yüklenmiştir. Ve incelendiğinde haksız bulunulmuşsunuzdur.
Eğer sizinde belirtmek istediğiniz bir şikayetiniz varsa yada haksız ve adaletsiz bir davranış olduğunu düşünüyorsanız,
ve 25 yaşınızda olduğunuzu iddia ediyorsunuz Sizden daha olgunca bir davranış ve karşılıkl ısaygı beklerdik.
Bunu belirtmeniz gereken üslüp ve sergilemeniz gereken davranış bu değildir.

Özet geçmem gerekirse;
Adaletten bahsederken cruise server'da tweak kullanıyorsunuz ve hakaretlerde bulunuyorsunuz.
Ve tarafımıza iletilen şikayet'de haksız bulundunuz.
Ve hatırlatmak isterim. biz adminler burdan bir gelir yada herhangi birşey kazanmıyoruz. bizim tek amacımız
sizlerin daha iyi bir ortamda oyun oynayabilmesini, huzuru ve refahı sağlamak.

Eklemek istediğiniz birşey olabilir diye konuyu 1 gün açık bırakıyorum.

İyi Forumlar 

İyi Oyunlar
En son düzenleme: 05-28-2020, 06:41 PM Fikret Şen.
Kayıtlı Üye
kardeşim ben cezama razıyım problem yok hakkınızdır varsa var banlarsın olur cezamızı çekeriz sıkıntı yok onunla ilgili amacım tekrar belirtiyorum mpr izlersen kalktıgımız dakika sonrasını arkadaş ilk başta bana uslübünü bozup karaktersiz diye hitap ettigi için ben konuyu uzattım orda kardeş mpr aldım foruma gidiyorm dese zaten biliyorum ceza yiceğimi sıkıntı yok işin özetine gelelim

arkadaş gelip bana hiçbir hakkı olmadan karaktersiz herif kelimelerini kullanma hakkını sahipmi kesinlikle mümkün değil veya kardeşim mprdede bu konusma var diyorumki al mpr forum orada şikayet et dedim arkadaş hala konuyu uzatmaya mechul serverin huzurunu bozmakla ortamda tartışma çıkarmakla ilgili sizin kendi kurallarınız var gelelim diğer konuya bu arada

Serverde tartışma ortamı yaratmak ve hakaret: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzarsa 5 gün ban)
Serverde tweak, jant, gibi program kullanmak: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 10.000TL / (Devam ederse insiyatife göre max 3 gün ban)

ben cezama razıyım problem yok sadece biraz anlayış hak yerini bulması için uğraşıyorum uzun lafın kısası uzatmanında anlamı yok arkadaşta ceza yerse hak yerini bulcagını düşünüyorm size kalmış he ona ceza yok derseniz sana var ceza derseniz oda sizin kararınız yetkiliye saygımız sonsuz baştacısınız ///zaten osmanlı garagenin kendi sitesinde bu kurallar yazıyor benden iyi bilirsiniz yine hayırlısı hiç problem değil//// son eklemeyi yapim ben tweak açmış olsam dahi hiç uyarı almadan yedim cezamı onada eyvallah sıkıntı yok 2 uyarı diyor diye benden iyi bilirisniz gene sizler saygımız yetkili arkadaşlara sonsuz baştacısınız....

iyi çalışmalar
ßαтЦ...
En son düzenleme: 05-28-2020, 09:06 PM yyamann.
Banned
Merhabalar

Eğri oturup doğru konşmakta fayda var. 
Tekrar incelemekte bulunduğum mpr'de karşılıktı bir hakaretleşme
söz konusu olduğu için, 2 tarafın'da cezaya çarptırılmasına karar verilmiştir.

Özverili, uzun çalışmanız için ve OSMANLI GARAGE'ı tercih ettiğiniz için teşekkürler

İyi Forumlar

İyi Oyunlar