Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Artık og de 10.cu adminliğim öğrendim çoğunu EAZY-G Denilen şahıs"a og bilerek tanıdığınız olduğunuz için mi bilmiyorum  ama her hatasına rağmen halen adminlik veriyorsunuz artık bıktım gerçekten og de bu adamın admin olmaması  gerekiyor şuan bu konudan  sonra büyük ihtimalle uzaklaştırma yada  vb şeyler olacak çünkü gene OG  Adamını savunacak alışıldık şeyler artık bunlar  og de kaçıncı olayım OG DE İSENİZ DOSTUNUZ YOKSA  YETKİLİLERDEN HİÇSİNİZ Ben böyle bilirim : NOT  arkadaşa admin arkadaşın  seni savunur vb gibisinden laflar sonucunda İP Banlandım  sanırım tüm portlardan klasik og gene dostunuzun yani  arkadaşınızın yanında olacaksınız  herhangibi bir userin lafı  umrumnuzda değil uyarı verilecek vb gibi şeyler le sese çağırıp yapma  birdaha demekle ÜST DÜZEY YETKİLİ Olunmuyor kusura bakmayın ss: yok çünkü alamadım quit attım zaten ip banlı olduğum görülür

Я сподіваюся, що ти помреш

Yönetici
Başka sebeplerden dolayı şikayet etmiş olduğunuz adminin Yönetim kararıyla bulunmuş olduğu yetkisine son verilmiştir.

Ayrıca şikayet etmiş olduğunuz adminden bu zamana kadar hiç bir uzaklaştırma işlemi almamışsın ve aktif bir uzaklaştırman da yok. 

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task