Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-15-2021, 06:48 PM playzysua.
admin arkadaşımda suç yok sadece normal bir şekilde girdim ban yedim daha öncden ise fz5 ile 250 yaptım   hatta dcden yayın açtım herkesin gözü önünde 250 yaptım diyo yok sekiyorsun 8mbs internetim var internetim sorunlu olduğunu idda ediyorum ama gene kendi bildiğini okuyor ve bu son videomda da para kasarken ban atıyor 5 gün  hak mı adalet mi  dc de ekranı açıyorum  kanıtlıyorum gene yok anlatamıyorum.  Banımı itiraz etmiyorum. Admine ben dc den de konuştum anlatamadım siz anlatırsanız sevinirim (PROGRAM KULLANMADIĞIMI).

https://s6.dosya.tc/server4/kb2gy7/Sequence_01_3.mp4.html
Kayıtlı Üye
"8mbs internetim var internetim sorunlu olduğunu idda ediyorum" oyunda pingin 10-20 arasıydı, ayrıca banın için kanıtlarım var. Forum yetkilileri sonuçlar konuyu.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
(10-15-2021, 07:54 PM)ByTokatliii1 demiş ki: "8mbs internetim var internetim sorunlu olduğunu idda ediyorum" oyunda pingin 10-20 arasıydı, ayrıca banın için kanıtlarım var. Forum yetkilileri sonuçlar konuyu.

E  GÜZEL KARDEŞİM SENLE İNSAN GİBİ MEDENİ Bİ ŞEKİLDE KONUŞUYORUM DİSCORDDA, SANA ANLAYIŞ GÖSTERİYORUM VERİLEN GÖREVİ YAPIYORSUN AMA DİYORUM HİÇBİRŞEY AÇIK DEĞİL  İNATLA YOK TWEK  YOK VTEK YA ANLAMIYORMUSUN AÇIK DEĞİL BİŞEY DİYORUM DAHA NE YAPAYIM OYUN DA MI OYNAMAYAYIM ANLAMAN YOKMU ?  DİSCORDDAN AÇIYORUM YAYINI  BİŞEY ACIK DEĞİL DİYORUM BANA DİYOSUN STOK FZ 250 YAPMAZ GÖZLER ÖNÜNDE YAPIYORUM 253 AMA SANA ANLATAMIYORUM  AFAZİ MİSİN NİYE ANLAMAKTA ZORLANIYORSUN ?
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-16-2021, 05:23 AM ByTokatliii1.
(10-15-2021, 09:05 PM)playzysua demiş ki:
(10-15-2021, 07:54 PM)ByTokatliii1 demiş ki: "8mbs internetim var internetim sorunlu olduğunu idda ediyorum" oyunda pingin 10-20 arasıydı, ayrıca banın için kanıtlarım var. Forum yetkilileri sonuçlar konuyu.

E  GÜZEL KARDEŞİM SENLE İNSAN GİBİ MEDENİ Bİ ŞEKİLDE KONUŞUYORUM DİSCORDDA, SANA ANLAYIŞ GÖSTERİYORUM VERİLEN GÖREVİ YAPIYORSUN AMA DİYORUM HİÇBİRŞEY AÇIK DEĞİL  İNATLA YOK TWEK  YOK VTEK YA ANLAMIYORMUSUN AÇIK DEĞİL BİŞEY DİYORUM DAHA NE YAPAYIM OYUN DA MI OYNAMAYAYIM ANLAMAN YOKMU ?  DİSCORDDAN AÇIYORUM YAYINI  BİŞEY ACIK DEĞİL DİYORUM BANA DİYOSUN STOK FZ 250 YAPMAZ GÖZLER ÖNÜNDE YAPIYORUM 253 AMA SANA ANLATAMIYORUM  AFAZİ MİSİN NİYE ANLAMAKTA ZORLANIYORSUN ?

Sana kimse stock fz ile 250 yapamazsın demedi, stock fz ile o kadar kısa sürede 250 yapamazsın dedim. Madem bir şey açık değildi e hadi pinginde yoktu e birde araban da kazalı değildi pekiya neden sürekli sekiyordun oyunda?

Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok, yetkililer bakarlar konuna.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
Merhabalar playzysua,

Öncelikle Forum'u kullanarak ban itirazında bulunduğunuz için teşekkürler! Adminden gerekli kanıtlar alınmış olup herhangi bir gereksiz / haksız / yanlış bir işlem söz konusu değildir.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
2 Ziyaretçi
Task