Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-13-2021, 05:30 PM WÚñDÈRWÙFFÈR.
Saygılarımla,

Ben Wunderwuffer bu akşam 20:15 de girdiğim 61 porutna 3 admin vardı tirübin gazlarken bir tane fotoda da var ismi ters şerittten ilerlerken aynasına bakmayıp benim üstüme çıkıyor olay bunla bitmeyip gaza gelen admin uyarı verip atıyor gerekli mpr alamadım zaten bu kadar ustaysa sayın adminin mpr kaydıda vardır kendisinin hatasının olduğu aşikar neden atıldım kim attı beni dedim ben attım dedi aynana bakmadın sen vurdun kontrolsüz sürüşü ben mi yaptım dedim bu seferde 12 saat banladı sebebide kontrolsüz sürüşüm ve admine uymamam uymayarak ne yapmışım artık gün geçtikçe kendini bilmez sadece sırf kendi egosunu tatmin etmek için oyuna keyfi ban atan kendini önemli bir zat zanneden adamlarla doldu ne yazık ki de devam ediyor umarım bunun önlemini alırsınız okuyan yönetici buraya kadar okuduysan hakkını helal et ben uzatmak istemezdim kolay gelsin sana durum sana kalmış.

kanıt1.:https://www.hizliresim.com/efmf7g3
kanıt2.:https://www.hizliresim.com/ga73lsu
Kayıtlı Üye
Merhabalar WÚñDÈRWÙFFÈR,

Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-20-2021, 08:07 AM WÚñDÈRWÙFFÈR.
Saygılarımla.

Konu sonucunda admin hakkında nasıl bir uyarı aldığı hakkında bilgi almak istiyorum umarım sadece uyarı almamıştır yaptırım da söz konusundur geri dönüşünüzü bekliyorum.   

Wunderwuffer
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz SS'lere tarafımca bakılmış olup bu konu ve başka sebeplerden dolayı şikayet etmiş olduğunuz adminin Yönetim kararıyla bulunmuş olduğu yetkisine son verilmiştir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi