Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
arkadaş çakar kullandığım dolayısıyla 2 defa kickledi 3. de çakarım kapalı far ve 4lülerim açık. üstelik çakardan işlem yapan ilk defa admin görüyorum amacı ne bilmiyorum. oyunu bilmiyor sanırım far ve dörtlülerimin açık olması çakar anlamına geliyor ise sunucuda adam kalmaz Big Grin . ben ne yazık ki cruise kuralları konusunda çakar ile akalı herhangi bir madde görmedim kendisine göstermesini söylediğimde gidip kurallardan okuyacağımı söyledi ama ne yazık ki sanırım kendisi okumamış Smile .
Arkadaşımız  1. mprnin ''17.20'' dakikasında sunucuya giriş yapıyor.
yine 1. mpr'nin ''24.00'' süresinde mert(Mert56902) arkadaşımız ''ananı'' tarzında bir ibare kullanmaktadır. daha önce şahit oldum bir yönetici tarafından bu cümle uyarısız üstü kapalı ailevi küfürden işlem uygulanmıştı. ama gel görelim ki moderatör arkadaşımız ekran başında değil.
1. mprnin 28. dakika sonlarına kadar afk kalmıştır. eski adminlerden kersy olsun mevcut adminlerden can coşar olsun en ufak işleri 3dk bile sürecek olsa afk taglarını almaktadır. çok acil bir iş çıktığını düşünür isek boğazına mı yapıştılar nick alamadı desek geri o kadar sürede gelmesi imkansızdır.
Üstelik sunucuda çakar kullanan tek kişi ben değilim ama ne hikmet ise bana işlem yapılacağı tuttu yaklaşık olarak 6 ay süredir buradayım daha önce hiç çakardan işlem yapıldığını görmedim.

velhasılı kelam 1. mpr sonunda çakar kullanımından kicklendiğim görülmekte.
https://s7.dosya.tc/server20/lzotds/cakar.jpg.html

2. mprde tekrardan girdim çakarı bilerek kapatmadım kendisine tekrardan çakarın yasak olduğu yeri bana göstermesini rica edecektim ne yazık ki hazırda benim girmemi bekliyormuş yazamadan 2. kick gerçekleşti ss alamadım kusuruma bakmayın.

3. mprde ise girdim, çakarı kapattım. ''sinyal ve dörtlü ikaz lambalarımı açtım'' arkadaş tekrardan çakar kullanımından sunucudan uzaklaştırdı sanırım arkadaşımız çakar ve sinyal farkını henüz anlayamamış. 

dipnot: 1. mprde otobüs tagında mavi almamızın yasak olduğunu belirtti biz otobüsün açıldığı gün bir çok kullanıcı bünyamin abinin önünde, berke Tüysüz'ün, orhan Cantürü'nün önünde mavi otobüs tagı ile gezdik herhangi bir işlem uygulanmadı, sonraki günlerde de aldık herhangi bir uyarı almadık ama arkadaşımız mavi tagın yasak olduğunu aksi takdirde banlayacağını mpr içerisinde iddia etmektedir. Lütfen konuya bir açıklık getirilsin biz mavi tag ile otobüscü oturumu açabiliyoruz ama arkadaşımız insime bile karşı çıkıyor yasak diyor. 

gerekli tüm mprler bu zip dosyası içerisinde mevcuttur lütfen 3. mprnin başlarını izleyiniz ve çakarı kapatıp far ve dörtlülerimi yaktığımı göreceksiniz.
https://s6.dosya.tc/server4/fza3yx/forum.zip.html 

Semih Öztürk'ün yayımlamış olduğu cruise kurllar başlığında çakar ile herhangi bir madde bulunmamaktadır. bkz https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=37

gereğini arz ederim. iyi forumlar, saygılarımla.
Aradığın kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. 
Kayıtlı Üye
Merhabalar EnesTndr,

Öncelikle Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz admine (Thug4Lif3) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: cgwojr2.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task