Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar bugün oyun içersinde adminlerin ve oyuncuları konvoy halinde birleşip dikkatsiz ilerlemesi yüzünden kaza yapıyorum ve -1k yiyorum çarpmalardan dolayı admin arkadaşa diyorum senin yüzünden -1k yedim ne tınlıyor ne bişe adminlik satın alması onu benden üstün kılmıyor hiçbir şekilde bu şekildeki tavırların cezasız kalmaması gerektiğini düşünüyorum.  (biz 4 kişi peş peşe gidiyoruz diye konvoy diyip atmayı biliyorlar ama)

CelikGuler07 kullanıcı adı.

Video:

https://s7.dosya.tc/server20/e3sw0r/Sequence_01.mp4.html
Yönetici
Konuyu yanlış yere açtığınızı için uyarı puanı aldınız, admin şikayetiniz üst yetkililere iletildi.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
(10-10-2021, 05:27 AM)enesbey5858 demiş ki: Konuyu yanlış yere açtığınızı için uyarı puanı aldınız, admin şikayetiniz üst yetkililere iletildi.
tekrardan konu açmama gerek varmı ?
Kayıtlı Üye
(10-10-2021, 01:53 PM)playzysua demiş ki:
(10-10-2021, 05:27 AM)enesbey5858 demiş ki: Konuyu yanlış yere açtığınızı için uyarı puanı aldınız, admin şikayetiniz üst yetkililere iletildi.
tekrardan konu açmama gerek varmı ?

Hayır gerek yok, yöneticilerden gelen cevabı beklemeniz yeterli olacaktır.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz video kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (CelikGuler07) Yönetim kararıyla para cezası kesilmiştir.

[Resim: mzzf2df.jpg]

Ayrıca yaşamış olduğunuz bu duruma istinaden 1000TL hesabınıza tarafımca atılmıştır.

[Resim: cqy1qu6.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task