Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
61 portunda durduk yere gelip tag çıkart diyen admine bunun bir tag olmadığını ve bunu kendimin yaptığını ifade ettiğim halde ban yedim ben bu kullanıcı adını uzun zamandır kullanıyorum ve şu anakadar herhangi bir sorun olmadı şu andan sonrada bu sorun olucaksa kimse kusura bakmasın boku çıkıyor ben daha oynamam yaptıkları şey ayıp...

herhangi bir yetkili saçma sapana olumsuz bir cevap verecekse bırakın bu konu boş kalsın veya silin direk..

k.a: batubskn0
[Resim: rdpu6nb.png]
Kayıtlı Üye
Merhabalar BatuBskn0,

Öncelikle Forum'u kullanarak ban itirazında bulunduğunuz için teşekkürler, adminden gerekli kanıtlar alınmış olup herhangi bir haksız / gereksiz / hatalı bir işlem söz konusu değildir. MPR'nin baştan 5. dakikaya kadar izlemeniz yeterli olacaktır.
Kanıt: --- > https://s7.dosya.tc/server20/05caxr/61TA...0.mpr.html

Yetkili sizi sözlü olarak tagınızı çıkartmanız konusunda uyarıyor yukarıdaki MPR kaydında, çıkartmıyorsunuz ve sonrasında sunucudan atılıyorsunuz / kickleniyorsunuz. Ardından tekrardan aynı isimle ve tagla porta giriş sağlıyorsunuz, admin sizi tekrardan sözlü olarak uyarıyor, tagınızı bütün bu uyarılara rağmen çıkartmadığınız için sunucumuzdan 12 saatliğine "uyarılara rağmen tag çıkartmamak" sebebi adı altında uzaklaştırılıyorsunuz. Yukarıda da söylediğim gibi herhangi bir haksız / gereksiz veya hatalı bir işlem söz konusu değildir.

Banınızın süresi kısaltılmayacak / banınız kaldırılmayacaktır. Anlayışınız için teşekkürler!

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
1 Ziyaretçi