You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

61 portundaki İlyas adlı adminden şikayetçiyim

Kayıtlı Üye
Arkadaş yetkisini kötüye kullanıyor en basidi arkadaş he dedi diye 12 saat ban attı bugün gelmiş yolun ortasında bırakmıs afk yazmıs ama afk değil yanlıssıkla duramadım geldı kasıtlı vurmaktan kıck attı sonra sunucuda birilerine bağarıyor kes vs. argo kullanıyor gerekenin yapılmasını arz ederim.
Kayıtlı Üye
RE: 61 portundaki İlyas adlı adminden şikayetçiyim
ben orda he dedi diye ban atmadım. lakayıt bir şekilde ukala ukala konuştuğu için banladım. ve sen onun avukatı değilsin . adminin işine de karışmazsan iyi olur.
gelelim yol ortasında durma meselesine: orda da ben pit attım ve pitten ayrıldım. pit beni orada spawnladı. spawnlanır spawnlanmaz bi olay oldu onunla ilgileniyordum. orada doğduğumdan da haberim yok dire shift u dan adamı bulmaya gittim. o yüzden duruyormuş gibi gözüktüm. ismime de afk yazıp afk kalmadım. o ilk girdiğimde öyleymiş. haberim yoktu. chat e mesaj atınca afkİl... diye yazdığını fark ettim. sonra düzelttim. ama sen sol alt köşedeki adminlerin isminin olduğu panelden gördün sanırım. ben ismimi değiştirdim fakat paneldeki düzelmedi. o öyle kalmış. diğer konu da sen gelip bana kasıtlı vurman. vuruyorsun ona bir şey demedim daha bide üstüne yarım saat korna çalıyorsun. kicki de bu yüzden attım. bu kadar. başka bir sorunuz var mı ?
        İlyaSS
▁ ▂ ▄ ▅ ▆ Osmanlı Garage ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
Kayıtlı Üye
https://hizliresim.com/sjJyl4

şikayet ettiğimi görüncede banladı tabi
Kayıtlı Üye
Konunuz gereken yere iletilmiştir, admin uyarılmıştır.