Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Başkasında crash vardı bana vuramasın diye ben de açtım kimseye çarpmadım crashla.Banı atan arkadaşın MPRde görmüş olması lazım.
banı atan admin LnoxiE

kullanıcı adı:ottomanemp
Moderator
Zaten birine çarpıp çarpmadığından değil serverda crash programının yasak olup seninde kullanıyor olmandan dolayı ban yedin.
Eğer sana çarpmasın diye ise sebebin bir admin çağırabilirdin veya admine kanıt atıp banlatabilirdin bana attıkları gibi.
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
Kayıtlı Üye
Merhabalar neverforget,

Öncelikle Forum'u kullanarak ban itirazında bulunduğunuz için teşekkürler! Kendiniz crash açtığınızı söylüyorsunuz, sunucumuzda crash kullanımı yasaktır. (Bakınız Osmanlı Garage - Gezinti Kurallar (osmanligarage.com)  Başkasının crash açmış olması sizin de açacağınız anlamına gelmez, Forum oyuncuları raporlamak için vardır. Kim crash açtıysa gerekli MPR kanıtlarınızla birlikte "Oyuncu Raporlama" kategorisi adı altında konu açıp şikayette bulunabilirsiniz. Discord üzerinden de Moderatör kişileri etiketleyerek "61 portuna bakabilir misiniz crash açıp huzur bozan oyuncular var." yazmanız yeterli olacaktır. Müsait olan yetkililer ilgileneceklerdir. Banınız kaldırılmayacak / süresi kısaltılmayacaktır.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
2 Ziyaretçi
Task