You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Çözüme kavusturalim

Kayıtlı Üye
Çözüme kavusturalim
Vallaha dediğin şeylerden TAM olarak  bişey anlamadım. 3. Kişiye verilme durumunu ben bilemem çünkü dediğim gibi biz klan filan değiliz sadece aktifken beraber sürdüğümüz için tag koyuyoruz sadece. 3. Kişiye verilme olayı tam olarak kim tarafından verildi bilmiyorum ama şunu açıkça belirteyim tagi dediğim gibi kullanıyoruz ve bu taga sahip toplam 3 kişi var ve 3umuz de aynı anlarda oyunda olmuyoruz. Ben adminlere doğru düzgün gittim bana ukala dediler seni de banlicam dediler. Olayın ne kadarindan haberdarsin bilmiyorum. Bana böyle geldikten sonra tamam ağabey eyvallah ağabey mi diyecektim? Ne dedim ki tavrımdan bahsediyoruz. Olay olduğunda ilk gelseydin konu acsaydin banim kalkacakti demişsin zaten öyle geldim gerekli açıklamayı yaptım. Haklı olduğumu sizde biliyorsunuz. Egolu dediysem kötü birşey demedim karakteristik özelliklerinden bahsettim. Dinlemeden etmeden beni banlayan arkadaşlara da bişey demedim bakacak olursanız sözlerimi seçerek konuştum. Onlar bana ukala derken tavırlarında sıkıntı yok egoist dediğim için benim tavrında bı problem varsa Smile 14 yasindaki bı çocuğun yaptığından dolayı ben mesuliyet kabul etmiyorum. Konuyu kapatmak yerine çözüme kavusturalim. H A K L İ Y İ M
En son düzenleme: 05-24-2020, 09:55 PM SÜPERB.