You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kurallara göre haklı olsam da ben vicdanınıza bırakıyorum...

Kayıtlı Üye
Üslubuma gayet dikkat ediyorum konuşurken öncelikle. Konuyu anlamak istemiyor olabilirsiniz size dokunan bişey olmadığı için fakat bunları tekrar yazıyorum 3 kişi ve daha fazlasında benzer isim veya tag bulundurmak yasaktır. Durumun benle hiçbir alakası yokken Admine danışmak için kendisiyle iletişim kurmaya çalıştım. O banladiklari çocuk o tagi vermiş olsa bile 2 kişi olacaklardır, 3 kişi değil. Eğer ki 3. Kişi olsa uyarı yapabilir ve aksi takdirde ban atabilir katılıyorum ama öyle bı durum yokken ortada neden ban a başvuruluyor acaba? Banlanan kardeşimizin yaşı küçük banlandigini söyleyince vardır bir sebebi diyip oyuna sadace adminle iletişim kurmak için girdim. Bana gelip senide banlicam diyip karşılık verdi. Oyunda zaten benden başka benzer isim veya taga sahip olan kimse olmamasına rağmen bana tag cikarttirma gibi bir kanunu kurali yok bu işin. Ne demek yani başka birisi arkadaşına tag verdi diye benim durumdan etkilenmem, aynı muameleye tabi tutulmam. Bana gelipte tagini çıkar demek herhangi birine adını değiştir demek gibi birşey. E ben zaten tek başımayım sana gelmişim sebebi nedir baninin diye yaklasmişken sen gelip 'klana 'alım yapmaktan, tag cikarmamaktan dolayı yapmadığım bişey dolayisiyla ban atıyorsun? Haksizsan kabul etmesini bilmelisin. Adminlerle aram iyidir geneliyle oyunda etkileşim halindeyimdir. Ben ne zamandan beri oynuyorum hiçbir admin bana bu zamana kadar bişey demezken adını yeni gördüğüm yeni bir admin bana bunları derse tabikide kendimi savunma gereği duyarım. Derim ki madem böyle bir kural var niye hiçbir Admin bu zamana dek bana gelip çıkaracaksın yasak vs demedi derim. Arkadaşlar rica ediyorum ortada büyük birşey veya yanlışlık varmış gibi hareket etmeyelim. İşiniz bu olabilir saygı duyarım ama kimse dört dörtlük değildir. Ben bu zamana kadar herkese hoşgörü gösterdim. Adminlerde çarptı bana haksız banlar da yedim şuan haksız ban atan arkadaşlarla görüşüyoruz. Haksız da olsa sanki o bani yeme sebebimi gerçekten yapmışım gibi  ban süresince bitene kadar bekledim. Ama her zaman hoşgörü içinde oldum. Arkadaşlar beni dinlemeden ban atıp geçmiş olabilir.  Başka servere de girerim 2 günlüğüne önemli değil ama gerçekten üzülüyorum. Neden ki haklı olmama rağmen veyahut haksız olmamama rağmen ben bunun cezasını çekiyorum. Arkadaşlar vicdan vicdan vicdan vicdan. Teşekkürler iyi akşamlar iyi bayramlar.
Kayıtlı Üye
RE: Kurallara göre haklı olsam da ben vicdanınıza bırakıyorum...
Ne kadar düzgün konuştugunu [ Admin oldunuz diye egonuzu tatmin etmeniz yüzünden ban mi yememiz gerekiyor!] bu cümlenden anladıgımı tekrar belirtmek isterim Big Grin (En son düzenleme: 3 saat önce SÜPERB.) Düzenleme yoluyla yolladıgın kaba mesajları silmenin mantıgını nedir bilmem ama burası benim ilgilmi çok çekmiyor konuya gelecek olursak,En başta madem haklıysan neden tekrar konu açıp tekrar tekrar ban açılsın diyorsun bi vicdan diyorsun bi konu açıyorsun 1 dediğin 2 yi tutmuyor Big Grin Sen olmasan 2 kişi diyorsun fakat sen yokken 3 kişinin tagı aldıgına bende şahit oldum geçen günlerde.Sen oyunda olmayabilirsin diye haberin yok adam kimseyle adam akıllı kendi grubundanki insanlarla bile iletişime geçmemişsin önce konu açmışsın ki geçen konudan bu açık belliydi yani.Takımınzdaki adamlardan haberdar değilsiniz 2 kişi sanıyorsunuz 3 kişiye de artıyor sayınız yani şahitliğimde oldu bu duruma admin bir şey diyince bir şeyden haberiniz olmadıgı için adamlara sert çıkış yapıyorsunuz sonra admin size ban atınca noldu noldu adminin bu duruma size işlem yapma hakkı vardır.Bu durum ilk oldugunda konunu foruma açsan ban yemiyor olacaktın ama bu şekilde sorunlarınızı çözmeye çalısıp banlannınca foruma geldiğiniz için böyle olabiliyor normal bir durum ve 1 admin şuınu dedi diyip yola çıkmayın yeterli bilgileir toplayıp iş yapın.Yine yetkililerden detaylı kanıt istenilecektir.

Kanıtlar göz önünde bulundurularak geçerliliği onaylanmakla birlikte konunun kapanmasına karar verilmiştir.

İyi forumlar..
En son düzenleme: 05-24-2020, 09:09 PM Kerem01. (Düzenleme Nedeni: .)