Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Dün akşam 20.40 civarları 61 portunda seyir halinde uzunda dolaşırken arkadan bir arkadaşın çarpıp oyundan çıkmasıyla arkadaşa mal dedim ve üstüne mal dediğim için seyirciye atılarak uyarı aldım üstüne pit yerinde sabit dururken eazy adlı admin bana Kontrolsüz Sürüş+ Hakaret+ Birden Fazla Kazaya Sebep Olmaktan 5 gün ban atmıştır.Kontrolsüz bir sürüşüm yoktur. Kimseye çarpmadım bana çarptılar.Hakaretten uyarı almıştım üstüne hakaret etmedim ama yine de ban attı.Oyundaki adım [Pablo] Zortingenn pablo tag değildir takma ad olarak koyulmuştur. Oyundaki s2 adım zortingenn dir. https://s6.dosya.tc/server4/1p07hf/zortingenn_ml.mpr.html bu da mpr kaydıdır.
Osmanlı Garage Admini 
İyi Günler Dilerim.
Kayıtlı Üye
Adminden kanıtlar alınacaktır.

Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-26-2021, 08:07 PM recepfy.
Merhaba,

Ban süreniz fazladır. Admin her oyuncuyu göremez. Oyuncu size vurup çıktıysa ona ''katıksız mal'' demek yerine durumu admine bildirip işlem yapmasını düzgünce söylemeniz gerekiyor. Oyuncu çıktıktan sonra hakaret ederseniz haliyle admin oyuncunun size vurduğunu görmediği için tarafsız olarak sizi kickleyecek veya (uyarınız varsa) banlayacaktır. Kazaya sebebiyet vermiyorsunuz size çarpıyorlar. Tünelde terse giriyorsunuz. Ban süreniz zortingenn ^1[OG]^7RecepSimsek 2 Konuyu Uzatmak & Admin ile Tartışmak & Hakaret -FORUM ŞİKAYETİ 26.8.2021 22:36:18 28.8.2021 22:36:18 olarak düşürülmüştür.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task