Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-18-2021, 03:18 PM elburuno.
bugün ikinci kez burada konu açıyorum yine aynı muhabbet "ovalde pit atmama" bir türlü öğrenemediler, zaten bir arabanın ortada durduğunu görünce kaz kestim birini atlattım arkada ikinci varmış ona sürttüm ama bu sefer 250tl ceza yedim ama olsun :d   

reddawn00 ovalde dururken arkadan SiberTurk çarpıyor (18:46) ve orta şerite savrulduktan sonra ben gelip ona sürtüyorum (18:54) ve sonra ben sadece sürttüğüm için pit atmıyorum ve düz ilerliyorum ve sonrasında yazmak için pit atıyorum o sırada ben reddawn00'ı pit attı zannediyorum ama meğersem bonusu gitmesin diye mpr kaydı bitene kadar pit atmıyor ve ben mpr'yi pit attı diye kapatıyorum 19.50'ye kadar ovalde kazaya sebebiyet veriyor ve birisi daha sürtüp gidiyor."

https://s6.dosya.tc/server4/dpk1a6/reddawn_SiberTurk_ovalde_pit_atmama.mpr.html
18.47 ELBURUNO izlerseniz görürsünüz 

benim çarptığım kısmı izledikten sonra 18:45'e alıp reddawn00'ı mpr kaydı bitene kadar yani 19:50'ye kadar izlerseniz sevinirim ovalde yaptığı şeyleri görmelisiniz.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz oyuncuya (reddawn00) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: jcjdn8c.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task