Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
En son düzenleme: 08-13-2021, 04:37 PM kraldedo.
Merhabalar!!! bugün ben birisyle tartıştım.Çok tartışmadık.Tartıştıktan sonra svden çıkıp yarım saat sonra fln tekrar girdim.Tartıştığım kişinin adı SHOW.Hernyese tartışmamızın sebebi şöyle adam benzinlikten çıkarken aynasını kontrol etmeden yola atlaması.Bende adama dedim ki kardeşim napıyosun dedim.O da benimle dalga geçti işte he iyi sen nabıyon fln dedi.Kardeşim dedim bende iyiyim ama sen aynanı kontrol etmeden çıktın dedim.O da dedi işte bu yolda ayna kullanılır mı? Bende dedim ki her yolda ayna kullanılır dedim boşuna mı var bu aynalar dedim.Sonra işte tartıştık fln.Bende svden çıktım.Sonra svye yarım saat sonra tekrar girdim.Girdiğimde show isimli adam yoktu.Lakin 31cm2 adlı bitane kişi vardı.Bana işte ağır küfürler fln etti.Sonra başkalarına fln çarpıyodu ztn mprde görürsünüz.Bana hem çarptı hemde küfür etti.Bence en doğrusu bu kişiyi bulup İP DEN PERMA BAN ATMAK  Angry  size karışmak istemem ama bu şerefsizin evladı oyun zevkimin içine etti.

https://s6.dosya.tc/server3/beviui/CRASH_KUFUR_A_TILEVI_KUFUR.mpr.html

S2 adı:Angara06

oyun nickim:kraldedo

Lütfen gerekeni yapınız.
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Şikayetinde bulunduğunuz oyuncu ve bir başka oyuncuya işlem uygulandı.

[Resim: unknown.png]
[Resim: unknown.png]

Konuda oyuncunun ailevi değerlerini hiçe saydığınızdan dolayı işlem uygulanacak.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi