OsmanlıGarage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Tüm oyuncularımızın dikkatine, tüm portlarımız değişmiştir. Güncel portlar için sağ alttaki LFS - Sunucu Bilgilerimiz adlı konuya girin.
Kayıtlı Üye
Öncelikle Selamlar,
Ben Umut Kaya, (gasberim).
Oyun içinde -800 bakiyem var iken, İstemsizce kırmızı ışıkta geçip -1150 bakiye olmak yerine iflas durumundan 5 gün ban yedim. Daha öncesinde -1500 bakiye olup bankadan para çekip tekrar pozitif değerlere döndürmüşlüğüm vardı. Fakat şimdi neden böyle oldu hiçbir fikrim yok. Yetkililerin en yakın zamanda yardım ve desteğini bekliyorum. Oyunu gün içerisinde minimum 5 saat oynayan bir oyuncu olarak bu durum beni üzmedi değil açıkçası. Sanırsam bir buga takıldım. Yardımlarınızı bekliyorum. 5 gün sabredebileceğimi sanmıyorum. Smile
-
22 / 05 / 2020 -- 15:00
-
Umutcan Kaya,
Kullanıcı adı : gasberim
Alıntı
Moderator
Öncelikle Merhabalar oyuna başladığınızda 100 ehliyet puanınız olur. her ışıktan geçtiğinizde 350 TL ve -2 ehliyet puanınız gider ehliyet puanınız bittiği zaman eksi 10.000 TL karşılığında yenilenir. Eğer hesabınıza 10.000 TL yok ise iflastan 5 gün Ban yersiniz.
[Resim: Imza.jpg?width=1442&height=227]
Alıntı
1 Ziyaretçi