You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

admin YasinB uyarısız ban

Kayıtlı Üye
admin YasinB uyarısız ban
aracın kontrolünu biraz kaybettim uzun da çok az arabamın arkası ters şerite girdi o anda karşıdan geçen birisi dokundu iyice kontrolu kaybettim 360 döndüm  ybedir34 kullanıcı isimli arkadaş uyarı bile vermeden banladı ilkten bi uyarı verirsin nasıl adminsin sen ya  neymiş şeritte tutmayı öğrencekmişim  isteyerek geçmedim terse   aracı durdurduğumda ters şeritte kazalı bir biçimde durdurabildim  pit çekmeye fırsat olmadan ban yedim
En son düzenleme: 05-21-2020, 05:08 PM ali163xx.
Kayıtlı Üye
RE: admin YasinB uyarısız ban
Öncelikle adminlerimiz iyi ve kaliteli bir oyun ortamı için oyun oynamayıp, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor bunu göz önünde bulundurarak eleştiride veya şikayette bulunursanız sevinirim.
İşlemlerin başlatılması için S2 Lİsans kullanıcı adınızı alabilir miyim?
Kayıtlı Üye
RE: admin YasinB uyarısız ban
Uyarı kişiye her zaman kişisel olarak yapılmaz ekranın tamamını kapsayan herhangibi bir bilgilendirme yazısı çıktığında ÖRN: ''Ters yöne giren oyuncular hakkında işlem yapılacaktır''
yazısı belirdiği andan itibaren uyarılmış olursunuz bu bir genel hatırlatma veya uyarıdır.
Oyun içinde aracın hakimiyetine sahip olmak ve her ne kadar olsa da diğer oyuncuları rahatsız etmek çok önemlidir.
Herhangibi bir Kaza durumunda SHİFT + P tuşlarına basarak PİT'e girebilirsiniz.