Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar;

26.07.2021. tarihinde saat yaklaşık 8.30 gibi insim yokken crash açmıştım admin kersy bey beni crash açtığımdan dolayı uyardı kurduğu uyarı cümlesi mert crashını kapat yada olacakları biliyorsun dedi ben 5 dakika sonra gene crash açtım bu sefer oyunda TSM bey vardı tsm beye kurduğu cümle abi semih abiye söylermisin mert yaganakın hesabını kapatsın.ben kendim toplam 5 ay adminlik yaptım fakat crash sayesinde hesabı kapatılan bir  oyuncu görmedim.İnsim geldiğinde crash uygulaması kullanımdan 5 gün ban attı np ama hesabını kapatsın kelimesi beni çok rahatsız edici bir kelime ben onca ay oyunda gelişip bi crash uygulaması sayesinde hesabımın kapatılmasına razı değilim,ve bu cümlenin tehtit olduğunu düşünüyorum adminden şikayetçiyim.

İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
KOLAY GELSİN
Kayıtlı Üye
Merhabalar mertyaganak01,

Öncelikle yanlış yere konu açtığınız için uyarı puanı alacaksınız, konunuz "Sunucu 61-62-63 Admin Şikayeti"ne taşındı. Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-27-2021, 03:04 PM mertyaganak01.
Öncelikle merhaba;
Olay 64 te oldu ve ben uyarı puanımın geri verilmesini rica ederim.
kolay gelsin
Kayıtlı Üye
64 portu admin admin şikayetine taşındı.
Kayıtlı Üye
Hayır, ban itirazına konu açmıştın admin şikayete taşındı yanlış yere konu açtığın için halen uyarı puanın duruyor / durmaya devam edecek.
Yönetici
Hiçbir oyuncuya bu zamana kadar crash kullandığı için hesabı kapatılmamıştır ki bu söz konusu olmamalı. Yine de admine bu husus hakkında gerekli uyarılar verilmiştir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task