Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
SedatSahman adlı kullanıcıya sadece tepin dedım dıye admın arkadaş bana 2 gün ban attı.Anlam veremıyorum bu kelımeden 2 gün banmı atılıyor.
Kayıtlı Üye
S2 adınızı yazar mısınız lütfen?
Kayıtlı Üye
(07-17-2021, 10:57 PM)KayraaT demiş ki: S2 adınızı yazar mısınız lütfen
k.adım emincorle
Moderator
En son düzenleme: 07-18-2021, 10:35 AM Nazmi Nakamura.
(07-17-2021, 08:20 PM)emiinbudak demiş ki: SedatSahman adlı kullanıcıya sadece tepin dedım dıye admın arkadaş bana 2 gün ban attı.Anlam veremıyorum bu kelımeden 2 gün banmı atılıyor.

Öncelikle normalde Dikkatsiz Sürüş+Oyuncu ile Düzgün konuşmamaktan ban yiyecektin.Ben orda mpr bakmaya gittim sürüşüne bakmak için geldiğimde ben banlarken diğer admin arkadaşım daha önce davranıp sadece hakaretten banladı. Bu olaydan önce atışmıştınız bende ! ! ! ÜSLUBUNUZA DİKKAT EDİN BEYLER ! ! ! duyuru attım ayriyetten daha sonra bu oyuncuya kasıtlı şekilde çarpıp uyarını aldın.

https://www.hizliresim.com/9l2j14f
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-18-2021, 01:19 PM emiinbudak.
(07-18-2021, 10:33 AM)nazmican demiş ki:
(07-17-2021, 08:20 PM)emiinbudak demiş ki: SedatSahman adlı kullanıcıya sadece tepin dedım dıye admın arkadaş bana 2 gün ban attı.Anlam veremıyorum bu kelımeden 2 gün banmı atılıyor.

Öncelikle normalde Dikkatsiz Sürüş+Oyuncu ile Düzgün konuşmamaktan ban yiyecektin.Ben orda mpr bakmaya gittim sürüşüne bakmak için geldiğimde ben banlarken diğer admin arkadaşım daha önce davranıp sadece hakaretten banladı. Bu olaydan önce atışmıştınız bende ! ! ! ÜSLUBUNUZA DİKKAT EDİN BEYLER ! ! ! duyuru attım ayriyetten daha sonra bu oyuncuya kasıtlı şekilde çarpıp uyarını aldın.
oda bana sen sunucudayken kör ve ikiyüzlüsün dedi sen gordugun halde bırsey demedın +terrs serıtten carpıyor sımdı sen  2 gun onada ban atmazsan benım banımıda kaldırıcan kardeşim
tepin kelimesınde ne var adam sureklı bana laf atıyordu bende tepın dedım dıye bana 2 gun ban attın
Moderator
En son düzenleme: 07-18-2021, 02:08 PM Nazmi Nakamura.
(07-18-2021, 01:17 PM)emiinbudak demiş ki:
(07-18-2021, 10:33 AM)nazmican demiş ki:

oda bana sen sunucudayken kör ve ikiyüzlüsün dedi sen gordugun halde bırsey demedın +terrs serıtten carpıyor sımdı sen  2 gun onada ban atmazsan benım banımıda kaldırıcan kardeşim
tepin kelimesınde ne var adam sureklı bana laf atıyordu bende tepın dedım dıye bana 2 gun ban attın

İkinizde birbirinize aynı kelimeleri kullandınız ve ben üslubunuza dikkat edin diye duyuru geçtim daha sonra konuyu kapatmadınız ve konuyu kapat diye mesaj attım ve konu kapandı daha sonrasında sen oyuncuya kasıtlı bir şekilde vurdun bende uyarını verdim ondan sonra tekrar dikkatsiz sürüş sergileyip oyuncu seni şikayet ettiğinde `biraz daha tepin` cümlesini kullandın ve ben sürüşüne bakmak için mpr izlerken diğer admin arkadaş seni sadece hakaretten banladı normalde ban süren daha uzun ama sen daha az sürede banlandın. Ayriyetten ben oyuncunun ters yaptığını görmedim eğer oyundan şikayet etseydin bakardım diğer oyunculara yaptığım gibi.
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-18-2021, 02:16 PM KayraaT.
Merhabalar emiinbudak,

Öncelikle Forum'u kullanıp ban itirazında bulunduğunuz için teşekkürler! Sizin de en yukarıda da göndermiş olduğunuz ekran görüntüsüne bakılarak da anlaşılıyor "insan kb falan yazar aga ne yüzsüz bir insansın" § "ne yüzsüz bir insansın" kurduğunuz bu cümleler karşı tarafa zaten bir hakaret olarak geçer. Hakaret etmiş olduğunuz oyuncu admine şikayetini bildirmiş adminde sizi hakaret sebebi adı altında 2 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırmış / banlamıştır. Yapılan işlemde herhangi bir gereksiz / hatalı veya haksız bir ban söz konusu değildir. Karşı tarafta size "kör ve iki yüzlüsün" gibi bir cümleler kurduysa bu da size bir hakarettir ve çekinmeden oyuncuyu Forum üzerinden yani { www.osmanligarage.com } -- Sunucu hangi portta olduysa onu seçtikten sonrasında Oyuncu Raporlama kategorisi altında kişiyi şikayet edebilir / raporlayabilirsiniz.

Ban süreniz kısaltılmayacak / banınız kaldırılmayacaktır.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT

Ek olarak eklemek gerekirse sunucumuza 19.07.2021 tarihinde saat 23:16'da giriş sağlayabilirsiniz!

Dipnot: 61-62-63 portlarından ban yeseniz bile 64 (Cruise) portunda oynayama devam edebilirsiniz.
1 Ziyaretçi
Task