Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
2 3 gün önce 61 e girmeye çalıştım giremedim heralde dikkatsiz sürüşten fln yemişimdir diye bekledim dün admine sordum reklamdan perma ban yediğimi öğrendim KERSY adminimiz tarafından 61 de reklam yapmadım 64 de fzr ayarı atıcaktı arkadaş onda fzr olmadığı için 61 e geldik ordada yoktu bende yazdım başka sw de varsa bakim oraya geçelim ayarı at yazdım(fzr ayarı atması için fzr kullanması gerekiyor mevzu o) sonradan 63 geçtik sw nin ıp sini attım 63 den perma yesem haklısınız ama 61 de reklam fln yapmadım eğer kanıtı varsa gösterin yoksada açarsanız sevinirim
Yönetici
Siz sunucu içerisinden oyuncu çekme gibi bir durum olduğu için uzaklaştırma aldınız. Adminin iddia ettiğine göre "bir sunucu buldum gel 63 portunda atayım" gibi bir şey söyledikten sonra o oyuncuyla 66663 portuna gidiyorsunuz ve admin de sizi takip ediyor. Ardından adminin geldiğini gördüğünüz için "knk dc den yazim burdan yazarsam banlarlar" diye yazıyorsunuz. Bu ve bunun gibi olaylar portlar içerisinde ve discord sunucusunda yasaktır. Şikayet etmiş olduğunuz adminin sadece elinde tek bir SS kanıtı olmasından dolayı bir nebzede olsa kanıt yetersizliğinden dolayı almış olduğunuz uzaklaştırma kaldırılmıştır.
Lütfen bir daha portlar içerisinde hatta discord sunucusunda böyle reklama giren şeyleri yapmayın.

[Resim: rvpel4z.jpeg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task