Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Bugün 66661 serverinde oynarken ismini görünmez yapıp crash açan bir şahıs herkesin içinden geçip oyunu bize zehir ediyordu.

Discorddan admine yazdım aktif olmasına rağmen bakmadı ilgilenmedi. Ben de belki atılınca cayar diyerekten başka bir lfs açıp o şahısın kullanıcı adı ile servere girdim. Anında serverden atıldım ve kendi kullanıcı adımla bile girmeye çalışınca bağlantıda zaman aşımı dedi. Sanırım sistem ip ban attı.

Adminler ilgilenmediğinden rahat rahat oynamak için kendim çözüm üreteyim dedim ve o sebepten bunu yaptım. İp ban sebebi oldugunu bilmiyordum.

Böyle gereksiz bir şahıs yüzünden bu hataya düştüğüm için pişmanım.

Atıldığım için ne mpr ne o şahsın kullanıcı adını alabildim.

İlgilenirseniz sevinirim...

Kullanıcı adım : ErenCebeci
Kayıtlı Üye
Merhabalar ErenCebeci,

Almış olduğunuz IP banınız kaldırılmıştır, başkalarının kullanıcı adlarına giriş yapmaktan ötürü 5 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırıldınız.
[Resim: pv9oln8.png]

Lütfen bir daha sorunlarınızı başkalarının kullanıcı adlarına giriş yaparak çözmeye çalışmayınız, Forum zaten oyuncuları raporlamak için var buraya gönderin MPR kaydınız ile mutlaka işlem yapılacaktır.
(Dipnot: Gezinti Portlarımızdan {61-62-63} ban yeseniz bile Cruise (64) Portumuzda oynayamaya devam edebilirsiniz.)

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
1 Ziyaretçi
Task