Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-09-2021, 09:26 PM Berkay554.
ben Berkay554 kullanıcı isimli yanı OTTOMAN cekirge isimli arkadaş bana kes diyor kaza yapmasına ramen uzunda ve ben uyarınca kayraat admininiz bana admine hakaret ve oyunculara hakaretten 3gün ban atıyor tmm cekirge arkadaşımız kes dedi bende mal dedim admine soyledim ama umrunda degil dinlemeden ban attı ben admine küfür etmedim varsa kanıtı göstersin sizin adminleriniz şoyle tanıdıkları birisine çarpıyor veya vuruyor ama admin bişey yapmıyor başka oyuncular o kişilere vurunca hemen admin gerekeni yapıyor

şimdi o admin bakıyorsa bu konuyu siler kesin. benim bi zararım yok ama şikayetçiyim bi aralarda oyle yapmıştı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-09-2021, 10:26 PM KayraaT.
Merhabalar Berkay554,

Öncelikle iftira atma, hiçbir Forum Yetkilisi açılan konuları silmiyor / silme hakkına sahip değildir. Konuyu yanlış yere açtığın için uyarı puanı alacaksın. Konun 61-62-63 Portu Ban İtirazına Taşındı. 

Herhangi bir olumsuz yanlış işlem söz konusu değildir.
Kanıtlar:

[Resim: aru2h6k.png]
Yukarıdaki resimde de belli olacağı üzere hakaret ediyorsun oyunculara.

Ardından seni kickliyorum.
[Resim: 2yruky0.png]

Ardından tekrardan porta girip bana hakaret ediyorsun.
[Resim: phh4b7e.png]

Herhangi bir kullanıcıdan şikayetçiysen Forum bu yüzden var raporlayabilirsin, bana veya herhangi bir oyuncuya hakaret etme hakkına sahip değilsin.

En yukarıda da dediğim üzere herhangi bir yanlış / hatalı bir işlem söz konusu değildir. Ban süren kısaltılmayacak kaldırılmayacaktır.

13.07.2021 tarihinde saat 00:15'te porta giriş sağlayabilirsin.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
1 Ziyaretçi
Task