Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Bir adminin oyunculara çakal demesi ne kadar güzel. 

Çakal dediği An 3:15 

Ayrıcana beni hakaretten kickleyip 350TL Pit hasarım ödenmiyor 350TL Kasana kadar ovalde 10 tur dönüyorum 

Kickleyen [OG]Mertkorkmazz Hasarımın karşılanmasını istiyorum ben parayı beni kicklemesi için kasmıyorum lütfen.

İyi Oyunlar İyi çalışmalar {OG}#Ailesi. Heart

MPR: https://s6.dosya.tc/server3/rrx9lg/MERT_ADMIN.mpr.html
Kayıtlı Üye
Merhabalar kamel342,

Öncelikle Forum'u kullanıp gereksiz veya haksız banlandığınızı düşünüp Admin Şikayet'e yazdığınız için teşekkürler! Adminden gerekli kanıtları alınacaktır haksız veya gereksiz bir ban söz konusu ise banınız kaldırılacaktır. Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-08-2021, 03:57 PM MERTKORKMAZZ.
Çakal dediğim kişi arkadaşım ve kendı aramızda konuşuyoruz senın ile alakalı olan kanıtları ise ilgili admine atıyorum tartışma esnasında bir kişiye karaktersiz demek ne kadar doğruSmile
Yönetici
[Resim: hhnhlrc.jpeg]

Oyuncuya hakaret ettiğiniz için size kick atılmıştır. Şikayet etmiş olduğunuz adminin (MERTKORKMAZZ) yaptığı işlemde herhangi bir hatalı/yanlış işlem söz konusu değildir.

[Resim: jwj8lmj.jpg]

Yine de yaşamış olduğunuz bu olaya istinaden 500TL para hesabınıza tarafımca atılmıştır.

Ek: Serverde tartışma ortamı yaratmak ve hakaret: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzarsa 5 gün ban)

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task