Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz günlerde Adminlerinizden Kersy Furkan Aksoy'un hakaretlerine sessiz kalarak işlem yapmıyor. Sanırım Furkan Aksoy'dan korkuyor, bir çekincesi var veya arkadaşı diye işlem yapmıyor görmezden gelerek resmen adam kayırıyor. 

2 Gün Önce Westhill haritasında Furkan Aksoy hakaret ediyor yine bir işlem yok ve adı işlem yaptı olsun diye aradan yarım saat geçtikten sonra oyuna geliyor Furkan Aksoy'u "Düzgün Konuşalım" yazarak oyundan atıyor. Zahmet oldu gerçekten yani senide uğraştırıyoruz Kersy. 
Mpr Kaydını Bulamadım fakat dilendiği taktirde Discord odasında bulunan 7-8 kişiyi şahit olarak gösterebilirim. Başta Emre Abi'yi (Tudoor)

Bu iki mpr'de ise göreceksiniz birden fazla kişiyi kayırarak işlem yapmıyor. Buna bir dur denirse sevinirim kimse kimseden üstün değil !

(Mpr bir arkadaşıma ait, forum hesabı olmadığı için konuyu ben açıyorum.)

https://s6.dosya.tc/server3/w570l3/Furkan_aksoy_hakaret.rar.html (Admine normal bir soru soruyor) Başlangıç 15.30 Arkadaşlarının at beni demesi ile dalga geçer gibi oyuncuları oyundan atıyor. (Başroller Kersy Ve Furkan Aksoy fakat diğer oyuncularında arkadaşımın üzerine yüklendiklerini ve hakaret vari cümleler ile aşşağıladığını göreceksiniz)

Konuyla bağlantısı olmayan insanlar dahil oluyor, üzerine yükleniliyor yallah foruma vs cümleler sarf ediliyor fakat işlemi arkadaşım yiyor.

https://s5.dosya.tc/server4/bm1pgp/kersy_adam_kayirm.rar.html

Oyuna tekrar bağlanıyor yallah foruma yazarak olayla bağlantısı olmayan arkadaşı hala oyunda. Ben atılıyorum o atılmıyor dediğinde ise arkadaşı at beni kersy diyince ARKADAŞINI oyundan atıyor. Sanırım işler isteğe göre yapılıyor çünkü başka bir açıklaması veya izahı yok bu durumun. Aynı durum en üsttteki mpr kaydımda da yaşanıyor Furkan Aksoy beni at kersy demesi üzerine atılıyor, onca hakaretine rağmen. Ve defalarca atılıyor işleyişin aksine göre hareket ederek uyarı/ceza/ban'ın aksine sürekli olarak uyarı mayetinde oyundan atıyor.

https://s5.dosya.tc/server4/nqb7hu/Kersy_olay_3.mpr.html

KİMSENİN KİMSEDEN BİR ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR !
#BOSS
Kayıtlı Üye
Merhabalar bero,

Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
mpr 1 ay öncesine ait + olarak kendisi beni arayıp konuşarak halletiğimiz olay ben chatteki yazıyı görmediğimi kendisine seste söyledim kendiside anlayışla karşıladı zaten adminliği gittikten sonra bunu atması düşündürücü hataalıysamda gereği yapılsın
[OG]KERSY
OSMANLININ ÇORUMLUSU
Kayıtlı Üye
Karakterinizden nasıl bu kadar ödün veriyorsunuz anlamış degilim cidden . +1 ay'ı geçmiş bir konuyu kin beseleyerek nasıl bu kadar biriktirdiniz nasıl bu kadar ikn tuttunuz çok şaşırtıcı . Kin gözünüzü o kadar bürümüş ki yazdıgınız kelimeler bile kendi ile çelişiyor . Adminligin alındı diye bu kadar zoruna gidiyosa işini düzgün yapsaydın kardeşim . Üzerinden +1 ay geçmiş konuyu buraya atarken hiç mi çekinmedin .artı olarak admin [OG]KERSY ile zaten konuşup mevzuyu halletmişsiniz .O zamanlar göründügü üzere yetkim bile yok ( şuan yetkiliyim). Hayır bu kadar kin beslediniz , biriktirdiniz neden şimdi atıyorsun ... Cidden kendini komik duruma düşürmekten başka birşey yapmıyorsun . Acıyorum sana ve senin gibilerine ... 

Taktiri Değerli OG yönetimine bırakıyorum . 

Saygılarımla ...

[OG]FurkanAksoy
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

1 Ziyaretçi
Task