Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
kurtarıcı camry burda drıft atarak ılerlıyor 23:56.89
kurtarıcı camry 24:07.51 drift fazla atma ve spın atma 
24:12.40 burda ben 200 le gıderken kaza yapıyor ve pıt atmayınca ben vuruyorum ve ben vurduktan sonr pıt atıyor  
24:15.57 aracımda fazla bırsey olmayınca ben burda ılerleyıp pıt stop alanına gıdıyorum gordugunuz gıbı rıske atacak bırsey yok ztn pıt atmadım dıye
24:46.90 benı oyundan pıt atmamama dıye kıck attı
25:05.91 burda durdurup h basıp cheatı buyuterek bı bakarsanız hakkımı savunuyorum ve tekrar kıck atıyor 
25:47.98 burda tekrar benı attı dıye sınırlenıyorum ve benı atıp adamı neden atmıyosun dıyorum
26:41.00 burda hafıf bı sekıle drıft atarak pıtten cıkıyorum ve benı ovalde kaza sebebıyet + pıt atmama +drıft ten banlıyor 
halbukı 1. olarak kaza suclusu kurtarıcı camry 2. olarak ben orda pıt atmadan ılerlıye bılecek durumda oldugum ıcın pıt atmadım serı bı sekılde ılerleyıp pıt stopa gıttım 3. olarak sımdı kımse kımseyı kndırmaın genellıkle bır cogumuz pıtten bazen oyle drıft atarak cıkıyıor bundad sıkıntı yok banım kalksın !!

https://s5.dosya.tc/server4/zj22um/smash_yanl_Tis_ban.mpr.html
Kayıtlı Üye
Merhabalar DarkHellman,

Öncelikle yanlış yere konuyu açtığınız için uyarı puanı alacaksınız. Konunuzun "Admin Şikayet"e mi taşınmasını istersiniz yoksa "Ban İtirazına" mı?
Kayıtlı Üye
Oyuncu raporlama dan yaptığım için özür diliyorum yönetici şikayete taşınsin
Kayıtlı Üye
Admin şikayete taşınıp, yöneticilere bildirilmiştir.
1 Ziyaretçi
Task