Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Selamın Aleyküm öncelikle uzunda gazlarken bir tane arkadan 3 4 defa kasıtlı çarpıp kayranın üstüne uçtum ve benden bildi sonrasında mpr bak diye ısrar ettim oda dedi ki foruma git dedi ben ona dedimki `kayra bir mpr alıp bakamıyorsun 15 yaşındaki admin bile senden iyi mpr bakıyor` dedim ve o da uyarısız direk 3 gün ban attı [Resim: 327zkq9.png]
Kayıtlı Üye
Merhabalar enesibisce0,

Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Hiçbir admin oyun oynamasını bırakıp MPR'ye bakma zorunluluğunda değildir, oyuncuları raporlamak için Forum bu yüzden var. Şayet ki Forum olmasaydı oyuncular adminlere MPR gönderirlerdi adminler MPR'ye bakıp işlem yaparlardı.

"15 yaşındaki admin bile senden iyi ya, adam hiç olmazsa MPR bakıyor." kurduğun bu cümle admine hakarettir. Haksız veya gereksiz bir ban söz konusu değildir. 
Fakat yine de admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
(06-20-2021, 02:43 PM)KayraaT demiş ki: Merhabalar enesibisce0,

Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Hiçbir admin oyun oynamasını bırakıp MPR'ye bakma zorunluluğunda değildir, oyuncuları raporlamak için Forum bu yüzden var. Şayet ki Forum olmasaydı oyuncular adminlere MPR gönderirlerdi adminler MPR'ye bakıp işlem yaparlardı.

"15 yaşındaki admin bile senden iyi ya, adam hiç olmazsa MPR bakıyor." kurduğun bu cümle admine hakarettir. Haksız veya gereksiz bir ban söz konusu değildir. 

Saygılarımla,
KayraaT
sayande süremiyoruzda
Kayıtlı Üye
(06-20-2021, 05:16 PM)enesibisce0 demiş ki:
(06-20-2021, 02:43 PM)KayraaT demiş ki: Merhabalar enesibisce0,

Saygılarımla,
KayraaT
sayande süremiyoruzda

Benim yapabileceğim bir şey yok bende oyun oynuyorum sırf sen istedin diye herhangi bir oyuncuya bakma zorunluluğumda yok, yukarıda da belirttiğim üzere Forum bu yüzden var. Gezinti portlarından oyuncu raporlamayı bilmiyorsanız ---> Tıklayın.
Yönetici
Yetkili KayraaT'nin belirttiği gibi, haksız veya gereksiz bir ban söz konusu değildir. Uyarı verilmedi diyorsun, bu sana uyarı verileceğini bile bile hakaret etme hakkını vermez!
Buna ek olarak, tartışma çıkarmaya yönelik konuşmaların çok fazla ve dikkatimi çekiyor.

Konu kilit.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
2 Ziyaretçi
Task