Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-12-2021, 08:22 AM MURAT TAŞKIN.
sabah saat 6 sıralarında sunucuda 1 kişi olduğu için vtek açtım  itiraz etmiyorum oyuna giren admin [OG]BERKAY gaza basmamı istedi 4. viteste gaza batım işlem yapılacağını söyled beleş yazmasını bekleyip pit attım ve vtec kapattım. kick attı ardından oyuna girdiğimde 1k param -4k ya düşmüş paramın zaten olmadığını izah ettim kendisi gaza bassaydın 300tl ceza kesileceğini gaza basmadığım için 5k ceza kestiğini söyledi ve 169 gittiğimi elinde mpr olduğunu söyledi halbuki 162 geçmedim mpr de var vaten uf1 le 165km geçince oyundan atıyor ben 5 seneden beri lfs oynuyorum ilk kez vtek kulandığım için 5k ceza yedim vtec kulandığı için para cezası yazan adminle karşılaşmadım kendisine 5k mı atmasını onun yerine 5 gün ban atmasını istedim umursamazlığa vurduğu için kendisiyle dc den konuştuk formda şikayet edebileceğimi söyledi.

MPR de herşey açık açık belli    https://dosya.co/7saftguojyep/Yeni_WinRAR_arşivi.rar.html

ADMİNİN DEN TEK İSTEDİĞİM TARAFSIZ OLMASI

bu anlattığım kısımların bazı kısımları mpr de yok abattığım veya yanlış antığımı düşünüyorsa 5k ceza kesen
arkadaş kanıtlarını atabilir

imza:    LETAL
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-12-2021, 05:19 AM mbvkng16tr.
Merhaba,

Oyuna girdiğimde 169la gidiyordun ve şüphelendim gaza bas dedim devir düşürdün gaza yarım bastın(kendi açıklamanda gaza bastım diyorsun) vteci belli etmemek için sonra pit attın vteci kapadın bunu zaten kendin itiraf ediyorsun.

Eğerki gaza bas dediğidme gaza bassaydın kick yicektin işlemden kaçıyorsun.

Mpr bakıp gleiyorum ve vtec açık oluyor 5000TL ceza kesiyorum.

3 defa gaza bas yoksa işlem yapıcam dedim umursamazlığa vurdun, eğerki ben umursamazlığa vursaydım sabahın 6sında gelip dcye seni dinlemezdim.

(Serverde tweak, jant, gibi program kullanmak: Uyarı 1 + 5.000TL)

3500Kilometre araç sürmüşsün zaten yasak olduğunu bilmen gerekirdi.

Ayriyetten 5k ceza kestikten sonra kickledim olayı yanlış anlatıyorsun (kendince).

Server boşken vtec açayım daha hızlı gideyim daha fazla para gelsin diye düşündün ama admin gelebileceğini düşünmedin.

Nede olsa ilk kick vermek zorunda diyip vtec açıyorsunuz.

[color=var(--text-link)]https://s6.dosya.tc/server2/7pkkea/KY3X_race_1L_3R_0F.mpr.html[/color]

Mpr zaten 58 saniyelik.

İyi Oyunlar  /  İyi Forumlar
Kayıtlı Üye
kardeşim burda gaza bassaydın kick yiyecektin diyosun oyunda 300 tl ceza kesecektim diyosun
ayrıca kendince olayı yanlış anlatıyosun diyosun ilk ceza kesmişsin sonra kick atmışsın ne fark eder
umursamazlığının nedeni ilğilenmemenle alakası yok sadece 5k geri at bari 5gün ban
at demem ve cevap vermemen
hadi onuda geçtim benim yakındığım konu neden kick atıp uyarmak veya ban atmak yerine 5k ceza kesiyosun
önceden senle bi tartışma mı yaşadık admin olunca acısını mı çıkarıyosun onu da anlamış değilim
Yönetici
Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir. Bu süre zarfında beklemede kalın.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
UF1 Hız sınırı 165, Adminin uyarısız işlem yapması yanlış, kesilen ceza hatalı.

İlgili admin tarafımca uyarı alacaktır, 5k cezanız 300TL ye çevrilecektir.
Tekrar program kullanımı yapmanız halinde, 5K ceza + 5 Gün ban yiyeceksiniz, KULLANMAYIN!
İyi oyunlar, şikayetiniz için teşekkürler.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi
Task