Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-11-2021, 11:24 AM 58FURKAN34.
Öncelikle Kolay gelsin OG ekibi . Mpr dosyamdada belirttigim Hyper adlı arkadaş chatte bana yönelik söylemlerde bulunuyor bende bu arkadaşa sinirlenip ''lale'' kelimesini kullanıyorum . daha sonra [OG]#Ber0 adlı şahıs Hyper adlı arkadaşı chatte tartışma ortamı yaratmaktan kickliyor , bana gelince ise direkt 3 gün ban atıyor ... Ortada ne kick var , ne ceza var ... ? Ve banlanma sebebi olarakta ( Uyarılara rağmen tartışma ortamı yaratmak , oyunculara sataşmak , hareketli konuşmalar sergilemek ) yazıyor . Oysaki ben burda ne oyunculara sataştım ne de hareketli konuşmalar sergiledim. Zaten ilk Hyper adlı arkadaş bana sataşıyor . Tamam bende '' lale '' kelimesi kullandım buna bi itirazım yok ama direkt ban degilde ilk kick sonra para cezası daha sonrada insiyatife göre ban atılması gerekiyor( gerekirse loglardan bakılsın ) Oyun kurallarına göre ./ ortada hiç bir uyarı işlemi yok bu arada ) Şahsi fikrim burada taraf tutma var. Çünkü o arkadaşa uyarı manasında kick atıp bana direkt olarak ne uyarı , ne ceza işlemi uygulamadan ban atılması , bu şahısın Kuralları bilmegini gösteriyor , yada dedigim gibi taraf tutuyor ... 

Bu şahısa gerekli işlemin uygulanmasını Arz ederim , Kolay gelsin Değerli OG ekibi ...

Mpr = 56.20 SN DEN İTİBAREN İZLEYE BİLİRSİNİZ ... 

Mpr = https://s6.dosya.tc/server2/djjodr/KY3X_race_1L_0R_0F_3.mpr.html

Yapmadığı işlemleri ban sebebine yazdıgı ss de bu = https://s6.dosya.tc/server2/c9wabw/lfs_00000063.jpg.html
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Kayıtlı Üye
Merhabalar 58FURKAN34,

Öncelikle Forum'u kullanıp gereksiz veya haksız ban attığını düşündüğünüz admini şikayet ettiğiniz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir, beklemede kalın.

Saygılarımla,
KayraaT
1 Ziyaretçi
Task