Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-31-2021, 11:34 AM sabennewi159.
oyuna yeni başlamış olan efe kardeşimiz polislik almış. parası yok xrtyle kovalıyor.dedim sana para atım araba alalım.yardımcı olmaya çalışıyorum.dedim gel kovala yakalarsan 5k yakalayamasanda atarım dedim.biyandan polisliigi nasıl yapıcagını ögretiyorum.sözdemegan admin gelmiş chase diyerek 5k ceza kesti geldi direkt. burda chase yok. şikeyetçiyim gereksiz işlem yapıyor. geregini arz ederim.

mprlink: https://s6.dosya.tc/server2/xnkth4/bo_Ts_yere_chase.mpr.html

s2adı:  sozdemegan21

dakikası: 6.23 başlıyor.  8.10da chatte diyorum destek atma sen kazan svy5 olunca sağa çekerim kesersin. istesem kaçarım kendisi kaza yapıyor kazanması için beklıyorum. mpr mevcuttur. zaten efe beni yakalamadı.herhangi ceza kesmedi.dc gelicem ozman sana para atarım fz alırsın dedim.chase diyerek.ceza kesıyor

sozdemegan21 admin ram yapıyor.

mpr:  https://s6.dosya.tc/server2/z0vgvm/mert_og_uf_k_Tiskirtmak.mpr.html

dakika: 1.30.35 ten sonrasında arkdan     .1.32.40 ram son hız gelip önden vuruyor.
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-28-2021, 09:14 PM kamel342.
[POLIS]Efe Adlı Kardesime Diyorum ki yardım edeyimmi senin için desteğe geleyimmi EFE De diyorki """ 

Desteğe Gerek Yok [POLIS]Efe DC Çagırıp konuşabilirz Çocuga diyor ki  

Sen beni kovala sana para vereyim SV5 De Durucam Sisteme Gİdecek olan para sana gitsin diyor. MPR ATABİLİRİM [POLIS]Efe DC Çagırıp Konuşabiliriz sıkıntı yok 

+ Olarak Çocukla Gülerek Dalga Geçiyor.!

SAYGILAR, [OG]#Mert 

İyi Çalışmalar [OG] Ailesi. Heart
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-28-2021, 10:16 PM recepfy.
Admin şikayetiniz üst yetkililerime iletilecek. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-28-2021, 10:22 PM sabennewi159.
Tamamen yalandır mpr herşey mevcuttur. Sisteme gidicek fln yalan arkdasa fz5 alicaz gel kovala hem daha iyi öğrenirsin dedim. Yakalasanda yakalamasanda ben sana atarim dert etme dedim isterseniz dc de efeyi alıp konuşa biliriz.chase söz konusu biledeildir. Mpr detaylı bakarsanız.
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-31-2021, 11:33 AM sabennewi159.
Mpr de herşey mevcuttur tektek bakılmasın istiyorum bakalım nerde chase yapmışız
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kayıtları tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (sozdemegan21) Yönetim kararıyla gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 1ixiyqs.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
3 Ziyaretçi