Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kullanıcı Adı : tam abii
Yarış esnasında yenileceğini anlayınca " Erzinli " nickli oyuncu ectum açıyor mpr'yi yandex'e upload ettim iyi seyirler hayırlı görevler og ekibi...

- MPR - https://disk.yandex.com.tr/i/G6NvxNh6v2n9hA

Tüm bunlara ek olarak arkadaşıyla birlikte şahsıma hakaret edip, olay çıkarıp, tahrik edip tartışma ortamı yaratıyorlar RealShadow nickli og admini şahittir, üstelik eklerdede ss olarakkanıtlar mevcuttur. Yaklaşık 1 hafta önce bu arkadaşların tahriği sayesinde tek bir kelime için Batın isimli og'den 3 gün ban yedim, nickimi değiştirdim yine buldular hala sataşmaktan vazgeçmiyolar gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

- SS - https://disk.yandex.com.tr/d/UjufoOlqYSQz-g
Kayıtlı Üye
og batına sorabilirz mpr inceleenip banı yiyen sendin sonra burda yediremeyip ectum die iddia edip foruma atıosun .d suçsuz gibi bide benle uğraşıolar filan
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-23-2021, 09:46 AM MeteSu.
biz adamla gelmişiz konuşuyoruz sen araya atlıyosun yok yarışma onlarala yok öle yok böle sen atlamasan bizim senle işimiz olmaz zaten ugraştırtma beni mpr atacam şimdi ban yiyecen yine realshadow la da konuşacam bakalım kim haklı kim haksız bide bir hafta önce ben mi seni tahrik etmişim araştır bul eger yapmışşam ban yerim otururum boş konuşuyon kanka Big Grin
Kayıtlı Üye
Banı sizin çocukça tahriğiniz yüzünden yedim batın kankanada söyle benle alay ettiğiniz yerleride göstersin kanıt olarak, itirazımda yok zaten mevzuları birbirine karıştırıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın herşey ortada sizin ne olduğunuzuda herkes biliyor zaten muhattabım siz değilsiniz yönetimdeki arkadaşlar ilgilenicektir, uzatmayın.
Moderator
En son düzenleme: 05-23-2021, 10:09 AM Real Shadow.
Siz arkadaşlar anlaşamıyorsunuz sizi çok kez uyardım, birbirinizle muhattap olmamayı deneyin yetkililerin cevap vermesinin bekleyin bana soracaklari soruyu zaten sorarlar , gerekirse yetkili arkadaşlar olaya müdahale edenlerede işlem yapın beklemede kalın iyi oyunlar
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
ya kardeşim sen akıllanmıcan bi daha banı y e görürsün yarışım seninle değildi sen ortaya atladın bilgisayarıma ectum denen bişeyi indirmedim bile ilk kez ectum kullanıo die siz forum açtınız daha gelmişsin tahrik filan dion sen bize karışıosun sonra diosun tahrik oyununa bak kardeşim
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-23-2021, 10:40 AM afrodisiak.
Mpr de herşey ortada daha fazla seninle yüz göz olmak istemiyorum iyi oyunlar. Biriyle konuşurkende üslubunu koru, kardeşim bilader falan diyosun ben senden 6-7 yaş büyüğüm saygısızlığın alemi yok benle muhattap olma yeter.

Varsa bi şikayetin forumda belirt yoksa benden uzak dur.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-23-2021, 03:51 PM recepfy.
(05-23-2021, 12:15 AM)afrodisiak demiş ki: Kullanıcı Adı : tam abii
Yarış esnasında yenileceğini anlayınca " Erzinli " nickli oyuncu ectum açıyor mpr'yi yandex'e upload ettim iyi seyirler hayırlı görevler og ekibi...

- MPR - https://disk.yandex.com.tr/i/G6NvxNh6v2n9hA

Tüm bunlara ek olarak arkadaşıyla birlikte şahsıma hakaret edip, olay çıkarıp, tahrik edip tartışma ortamı yaratıyorlar RealShadow nickli og admini şahittir, üstelik eklerdede ss olarakkanıtlar mevcuttur. Yaklaşık 1 hafta önce bu arkadaşların tahriği sayesinde tek bir kelime için Batın isimli og'den 3 gün ban yedim, nickimi değiştirdim yine buldular hala sataşmaktan vazgeçmiyolar gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

- SS - https://disk.yandex.com.tr/d/UjufoOlqYSQz-g

Merhaba,

Şikayetinde bulunduğunuz oyuncuya gerekli işlemler uygulandı.

[Resim: unknown.png]
[Resim: unknown.png]

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.

Diğer oyuncular şikayetçi ise bu konunun altına değil, kendileri konu açıp şikayette bulunmalıdır. Erzinli adlı oyuncuda program vardır.

Konu kilit.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task