Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Gece saattlerinde oyundayken kovalamacanın birden bire bırakıldığını gördüm adminliğim bulunduğu için mpr kaydını izlemeye gittim;

Polisler'den AXE (Dakika 4.00'dan itibaren Tolga admini durduk yere kovalama başlatıyor ve 140'lık yola giderken hız kurallarına hiçe sayarak gidiyor ve durduk yere bir kovalama başlatarak ardından bu suçları işlemeye başlıyor) (_Axe) Fern Boy haritasının 140km/h alanında kovalama içerisinde aşşağıya doğru ilerlediği sırada frene basmak, yavaşlamak yerine tam gaz önce başka bir oyuncuya çarpıyor ardından bariyerlere ve cisimlere çarparak kendisini map dışına çıkartıyor. Kovalamacayı bilerek bırakmak ceza kesmemek için böyle bir hareket sergiliyor. (Map yüzdesi kasıyorlar haliyle ceza kesmemek adına bu davranışı yapmaları normal) 

[b][b]Birde chat'e Kaza yaptık allah allah vs cümleler yazıyor. Big Grin sj[/b][/b]

Gördüğüm bu yanlış davranışa sessiz kalmak yerine yönetim ekibinin insiyatifine ve adaletine bırakmayı tercih ettim. İyi Oyunlar, İyi Forumlar.

Ek: 2 Mpr Ekleyeceğim İlk Linkteki Mpr kaydını başından itibaren izlerseniz bilerek duvara vurarak aracına hasar aldırdığını orada zaman geçirerek + olarak kovalamacayı kaybetmek için el freni çektiğini ve ds'sini yakarak gittiğini göreceksiniz.

2. Mpr kaydında ise yukarıda yazdığım kırmızı alandaki suçları işlemekte. Takdir sizin...

https://s5.dosya.tc/server2/v2qdhz/Axe_Bilerek_Kovalamacayi_Terk_Etmek.rar.html  (Başından İtibaren)

https://s6.dosya.tc/server/kfcb32/Kovalamaca.rar.html  (4.00'Dan İtibaren)
#BOSS
Kayıtlı Üye
Öncelikle Selamun Aleyküm. Arkadaşın Şikayet ettiği kişi benim. Öncelikle bana nasıl kolay geliyosa oyle surerım bu kımseyi ilgilendirmez. Ayrıca bu anlattıkları için oyundan beni kickleyerek uyardı. Bugün oyunda seni foruma vereceğim gibi sözlerle tehdit etti. Bu foruma verdiği konu hakkında bana işlem uyguladı ''kickledi''. kayıtlardan bakabilirsiniz. Arkadaş olayın üstündne gün geçmesinin ardından beni bugün foruma vermesinden bi kasıt oldugunu düşünüyorum. Bence görevini kötüye kullanıyor. Tekrar belirttiğim gibi beni o gün kickleyip uyarımı vermişti bende oyuna girmedim. Zaten forum adminlerin görmediği ya da işlem uygulamadığı konular için var. Hem işlem uygulayıp hem foruma veriyor. Arkadaşın amacı kesınlıkle oyuncu banlatmak. Gereğinin yapılmasını arzeder teşekkür ederim Smile
Kayıtlı Üye
O gün bende oyundaydım admin bero , polis axeye işlem uyguladı daha sonra oyundan cıktı zaten bugün foruma atmasındaki tek amaç oyuncu banlatmak bence görevliler oyunculara karşı kin tutmamalı ve banlatmaya calısmamalı daha iyi bir oyun ortamı icin böyle olmalı iyi forumlar . (log kayıtlarına bakılırsa admin beronun işlem uyguladıgı görülecektir)
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-05-2021, 10:01 PM bero.
(05-05-2021, 09:16 PM)_Axe demiş ki: Öncelikle Selamun Aleyküm. Arkadaşın Şikayet ettiği kişi benim. Öncelikle bana nasıl kolay geliyosa oyle surerım bu kımseyi ilgilendirmez. Ayrıca bu anlattıkları için oyundan beni kickleyerek uyardı. Bugün oyunda seni foruma vereceğim gibi sözlerle tehdit etti. Bu foruma verdiği konu hakkında bana işlem uyguladı ''kickledi''. kayıtlardan bakabilirsiniz. Arkadaş olayın üstündne gün geçmesinin ardından beni bugün foruma vermesinden bi kasıt oldugunu düşünüyorum. Bence görevini kötüye kullanıyor. Tekrar belirttiğim gibi beni o gün kickleyip uyarımı vermişti bende oyuna girmedim. Zaten forum adminlerin görmediği ya da işlem uygulamadığı konular için var. Hem işlem uygulayıp hem foruma veriyor. Arkadaşın amacı kesınlıkle oyuncu banlatmak. Gereğinin yapılmasını arzeder teşekkür ederim Smile

Adminlerin görevli polislere işlem yapma gibi bir yetkisi bulunmamakta, polisler için açılan şikayetlere sadece yöneticiler bakabilir ve gerekli kararları verebilir. Dün oyunda yapılan işlem sadece küçük bir kick'idi. Olayın üstünden gün geçti dediğin ortalama 18 saat 1 günde 24 saat var hatırlatmak isterim. Arz ederim

(05-05-2021, 09:21 PM)Shms21201 demiş ki: O gün bende oyundaydım admin bero , polis axeye işlem uyguladı daha sonra oyundan cıktı zaten bugün foruma atmasındaki tek amaç oyuncu banlatmak bence görevliler oyunculara karşı kin tutmamalı ve banlatmaya calısmamalı daha iyi bir oyun ortamı icin böyle olmalı  iyi forumlar . (log kayıtlarına bakılırsa admin beronun işlem uyguladıgı görülecektir)

Senin'de yapmış olduğun hata var zaten gerekli uzaklaştırmayı aldın konuyla bağlantın yok, gelip buraya arkadaşının suçuna çanak tutmana'da lüzum yok. Kimseye kin tuttuğum yok, ortada diğer oyuncuların hakkına girdiğiniz bir durum var beni burada yedisinden yetmişine herkes bilir hakkımda tekrar bir iftira sakın ama sakın atma insanların hakkına giriyorsunuz sonra bana görevliler oyunculara kin tutmamalı diyorsunuz. Biraz utanma olsa keşke ne diyim. Hakkım olduğu üzere şikayette bulundum ve konumu açtım gerekeni yönetim yapacaktır !
#BOSS
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-05-2021, 10:36 PM Shms21201.
seni kimin bilip bilamedigi kimsenin umrunda degil. ayrıca kickin kücüğü büyüğü olmaz (Adminlerin görevli polislere işlem yapma gibi bir yetkisi bulunmamakta,) demisin ozaman neden kick atıyosun görevini yanlıs kullanıyorsun. hakkımda iftira atma demisin ben kimseye iftira atmam hele ki senin gibi birine iftira atmama gerek yok kimin ne oldugu ortada kendini anlatma burda.(iftira atma demisin dediklerimizin hepsini dogrulamısın bir dedigin digerini tutmuyor ) senin şahsına yönelik bir cümle kurmamışım ama sen benim şahsıma cümleler kurmusun bi acın varsa buyur benim discordum belli burda laf cambazlığı yapma kimseyede rahatsızlık verme.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-05-2021, 10:55 PM recepfy.
Polis şikayetiniz üst yetkililere iletildi. Lütfen konulara Yetkililer dışında kimse mesaj atmasın. Sabırla bekleyin.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (_Axe) gerekli uzaklaştırma işlemi tarafımca uygulanmıştır.

[Resim: jdm36x3.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task