Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Arkadaş her türlü küfürü etmiştir bir değil iki değil dünde böyleydi ama işlem yapmadım bugünde tekrarlayıp bana da ulaştığı için şikayet ediyorum. Crash küfür ters şerit tehlikeli sürüş grav hakaret hepsi var ve bunları tek bir videoda report ettiğimiçin lütfen cezasını hepsi için ayrı ayrı verin. Ne yolda gitmesini biliyor ne sürmesini ne de ahlak var. Lütfen gereği yapılsın ve dönüş yapilabiliyorsa bana bilgilendirmek için geri dönüş yapın. Teşekürler. Video nedense bulanık çıkmış kusura bakmayın sonuna kadar izlenmesini rica ediyorum.
https://youtu.be/AePrcwUudzw
Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar, Kişiye işlem uygulanabilmesi için (S2 Lisans) Kullanıcı adı gerekmektedir aksi halde kullanıcıya işlem uygulanamayacaktır.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-12-2020, 02:28 PM SÜPERB.
Hayda Big Grin tamam alırım yazarım ne kadar ban yer peki

Lisans adı:  hasanturk53 tür teşekkürler. Bani hakkında bilgi verirseniz sevinirim Merhabalar sizede
Kayıtlı Üye
Kullanıcı adı, hasanturk53 oyuncu yaptığı uygunsuz davranışlardan dolayı 5 Gün boyunca uzaklaştırılmıştır.
ilginize teşekkür eder iyi oyunlar dilerim Smile
1 Ziyaretçi