Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-10-2020, 04:10 PM furkann__.
BÖYLE ÇOLUK ÇOCUĞA ADMİNLİK VERİRSENİZ BÖYLE OLUR BEN YOLUMDA DÜZGÜN GİDERKEN ADAM KARŞIDAN GELİP BANA ÇARPAR ARABAYI KÖŞEYE ÇEKİP ARABAYI YENİLERKEN DURDUK YERE BAN YİYEN BEN 66661'DE. İKRA ARKADAŞIMIZ GEREKSİZ BAN ATIP VE BEN BU ARKADAŞI 62 YE ÇAĞIRIP SEBEBİNİ SORARKEN BAN ATMASI VE ATARKEN ŞUNU YAZMASI ; ''ANNEN İ BU AĞZIMLA ÖPÜYORUM AT AĞIZLI'' BU ARKADAŞA DERHAL İŞLEM YAPILMASINI TALEP EDİYORUM.. AYIPTIR YA Angry
Alıntı
Kayıtlı Üye
Şimdi öncelikle konuşma şekline bi çeki düzen var saygılı dikkatli konuş.Ban yediysen illa ki bir sebebi vardır yoksa bile bu düzgünce söylenerek çözülür,O mesajı sistem atıyor onu dediğine dair bir kanıtınız varsa atın gereken işlem yapılsın.Ve k.adınızı atın.
Alıntı
Kayıtlı Üye
Kardeşim ben yapılanları söylüyorum olgun yaşlarda biri bunu yapmaz,ve elimde ss de var.61 sunucuda mpr kaydı alamadım ama adam direk ban attı zaten.Ben bu ss'i size nasıl ulaştırabilirim?
Alıntı
Kayıtlı Üye
Yetkili admin arkadaşım tarafından konuyu ben devraldım.
Hangi yaşta veya hangi olgunlukta olursanız olun, bu platform içinde herhangibi bir saygısızlık yapılmadan konuşulması ve kurallara uygun bir şekilde şikayetin anlatılması gerekir, elinizdeki ekran görüntüsünün de net ve anlaşılır olması gerekmektedir. Elinizdekı kanıtı hızlı resim sitesine upload ederek, sitenin size verdiği fotoğraf linkini buraya atabilirsiniz.
Alıntı
2 Ziyaretçi
Task