Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
YasinB adlı admin bundan 2 gün önce 62 portun'da kaza yaptığım için banladı. Haklıdır banlar düzgün gidemedim. Her neyse bugün yani 10 Mayıs 2020 Tarihinde ben Emir Karaoğlu(Oyun Nickim) ban yedim. Olay şöyle; YasinB 62 portun'da kontrolsüz şekilde gazlarken 2 araca birden vurdu o araçlar sekerek diğer iki araca vurdu , onlardan biri benim. Bende ''Birde admin olacak :D'' yazdım. Oda bana karşılık olarak ''adminler kaza yapamaz'mı'' yazdı. Bende ''Ben kaza yapınca ban yiyorum'' yazdım arkadaş bir şeye sinirli ki herhalde bana ''adam ol'' ''seni adam ederim'' gibisinden bir şeyler yazdı bende '' Yinemi banlıycan dedim'' ve ardından 2 gün Kavgaya yönelik konuşmadan banlandım. Halbuki kavgaya yönelik konuşan o. Ben sadece banımın kalkmasını istiyorum. Saygılar
Alıntı
Kayıtlı Üye
Banada Onun Gibi Birşey Oldu Ban Hatası Yaptı Yolda Gidiyodum Arkadan Araç Bana Çarptı Karşı Şeride Geçtim Kontrolü Kaybettim Ve Bana Karşi Şerit Ve Kasıtlı Çarpmadan 3 gün atması gerekirken 5 gün attı Gereği Yapılsın.!
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task