You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

ADMİNLİĞİ KENDİNE KULLANIYOR !!

Kayıtlı Üye
Yetkili: İkraaKayHan[OG] (AyyyNoluyorBeee)
İSİMLİ VE LİSANSLI ADMİN 61 PORTUNDA KENDİSİ TERS ŞERİTTEN GİDİP BANA BİZZAT HAKİMİYETİMİ KAYBETTİRİP KAZA YAPTIRIYOR. HİÇ BİR ŞEY OLMUYOR O YAPINCA. AMA BEN YOLA ÇIKARKEN HIZLI GELEN BİRİSİNİ GÖRMEDİĞİM İÇİN BENİ KİCKLİYOR "SAĞA SOLA BAK" DİYE. ŞAHSEN KENDİMDE PARDON DEDİM VE ÇARPTIĞIM KİŞİ DE BENDEN ŞİKAYETÇİ FELAN DEĞİLDİ. KENDİSİ TÜNELDE BENİ SOLLAMAYA KALKIYOR VE TAM O ANDA KARŞIDAN GELEN KİŞİYE KAFADAN VURUYOR. SEKİP BANA DA VURUYOR. YİNE HİÇ BİR ŞEY OLMUYOR. (PARDON FELAN DEMEK DE YOK !!) ÜSTÜNE ÜSTLÜK BİZ "TÜNELDE SOLLANMAZ, NİYE SOLLAMAYA KALKIYORSUN ?" DEDİĞİMİZDE "BENİM HAKKIMDA ŞİKAYETLENENLERİ BANLARIM !!! " DİYOR! BÖYLE ADMİNLİK OLMAZ Bİ İLGİLENİN LÜTFEN... HATTA BİRKAÇ ŞAHİDİM DE VAR !   09.05.2020 - 15:48

GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..   GEZİCİRADAR  

Exclamation Angry Exclamation
        İlyaSS
▁ ▂ ▄ ▅ ▆ Osmanlı Garage ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
Kayıtlı Üye
RE: ADMİNLİĞİ KENDİNE KULLANIYOR !!
admin kuralları anayasalarında geçen 2. maddeye göre;

2-) Sunucuda kullanıcı ve admin arasında olan tek şey yetki farkıdır, yetkisini kötüye kullanan adminler kalıcı veya geçici süreliğine uzaklaştırılır.

(05-09-2020, 01:53 PM)İlyas Ayg demiş ki: admin kuralları anayasalarında geçen 2. maddeye göre;

2-) Sunucuda kullanıcı ve admin arasında olan tek şey yetki farkıdır, yetkisini kötüye kullanan adminler kalıcı veya geçici süreliğine uzaklaştırılır.
        İlyaSS
▁ ▂ ▄ ▅ ▆ Osmanlı Garage ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
En son düzenleme: 05-09-2020, 01:53 PM İlyas Ayg.