You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

GTR EXPERT OG ŞİKAYET

Kayıtlı Üye
GTR EXPERT OG ŞİKAYET
fz sürüyordum araba cok basık oldugu ıcın koprude yavaslamayı tercih ettim dk 2.0 dan ıtıbaren ızlenırse herşey anlaşılır ben herkesle iyi geçınmek bakımından güzel bir şeykide kardeşim atarmısın sen carptın dedım atmam zorunlu değil deid şu zorunlu degıl kavramı yanlış izah edilmiş eger hatalıysan ödemek zorundasın ıstemeden olan bir şey için ödemek zorunlu degıl güzel bir şekide dödemesini söyledim fakat ödemedi bu yuzden sıkayetciyim konuyu kapat yazdı
En son düzenleme: 05-08-2020, 03:15 PM hasanerayyy.
Kayıtlı Üye
RE: GTR EXPERT OG ŞİKAYET
Şikayetinizin değerlendirilmesi için kanıt sunmanız gerekmektedir.
Kayıtlı Üye
RE: GTR EXPERT OG ŞİKAYET
Öncelikle mpr ye göre araban duruyor hareket halinde değilsin expertin yapabileceği bir şey yok istesede istemesede vurmuş , ilk başta söylüorsun daha sonra expert öde diyerek 3 kez spam şeklinde mesaj yolluyorsun daha sonrasında hafif kışkırtıcı ithamlarda bulunuyorsun , aynı şekilde umutta sana vuruyor fakat umut şikayet edilmiyor eminim ki umutun vurusuda sana hasar parası çıkarmıştır her neyse / PARA ÖDEME ZORUNLULUĞU HİÇBİR ŞEKİLDE ZORLAMA YOKTUR İSTEYEN ÖDER İSTEMEYEN ÖDEMEZ ÖDEMEZ İSE ŞİKAYET AÇILIR. / şikayetinde duruyorsun bariz yani orda yokuş altı kimse göremez dibine gelene kadar expertin kasti yapmadıgını düşünüyorum keza KD#UMUT aynı şekilde vuruyor..Hasar parası ödeme zorunluluğu yoktur (atmam zorunlu değil deid şu zorunlu degıl kavramı yanlış izah edilmiş eger hatalıysan ödemek zorundasın ıstemeden olan bir şey için ödemek zorunlu degıl güzel bir şekide dödemesini söyledim) böyle bir kural yok.Kasti olarak gelip özellikle çarpma durumu görünmediği açık expert kasti vurduysa umut içinde aynı değerlendirilme yapılır ama konu dediğim gibi kapalıdır kuralıda belirttim.