Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle selamın aleyküm bir admin var eazy g diye benle kaç gündür uğraşıyor oyun oynamıyor beni izliyor adam küfür ediyor takmıyor beni izliyor ovalde drift atsam kick atıyor oyun oynayamıyorum adam akıllı  girdim kafa dagıtmak için            ovalde kaza yaptırdılar bana  param -7 8 k da mı neydi pit atamadım kimseye kazaya sebebiyet vermeden devam ettim y oluma  sonra bana şey dedi ovalde kaza yapınca pit atılıyor dimi lan* yazdı ama ss aldım işlememiş sonra girdim köprüden döndüm kaydı araç devrildi soldaki mavi bariyer gibi bişeyi  süre v ardı bekliyorum yolu tıkama gibi hiç bişey yok geldi ks den bakarak yanıma durdu yanımda dedi tıkama yolu dedi dedimki kazaya sebebiyet vermiyorum,yoluda tıkamıyorum dedim pit attım sonra ona yazdım ki al attım rahatladımı bi yerlerin dedim sonra kimseye kazaya sebebiyet vermedim ama o bana ban atmış  üstü kapalı küfür+kazaya sebebiyet diye !!             

enes ibisce123
^1[OG]^7Eazy^1G
4
Üstü kapalı küfür + kazaya sebebiyet
21.2.2021 19:23:18
25.2.2021 19:23:18                             şöyle bakın ben oyuna eğlencesine oynuyorum ama böyle adminler olunca insanda huzur kalmıyor lütfen gerekeni yapın banlanmazsa yada yetkisi alınmazsa bi kaç hafta oyuna ara vereceğim cidden iş işlikten çıktı bıktık ya             https://imgyukle.com/i/LW5ZGQ[Resim: 3QxRfU.png]
Alıntı
Kayıtlı Üye
Lan diye mi attım gerçekten kendini komik duruma düşürüyorsun kanıtlarım mevcut .
Alıntı
Kayıtlı Üye
bizzat ben oyundaydım kick uyarısını verdiğinde admin kaza yapınca pit at lan diye bir kickleme yanıtı yazmadı admin
Kaza Yapınca Pit Atılıyor Demi Yazdı
Alıntı
Kayıtlı Üye
(02-21-2021, 05:46 PM)Muhammetdyr01 demiş ki: Bende oyundaydım admin in yazdığı sadece ovalde kaza yapınca pit atıyoruz diye kick attı 
lan kelimesi gecmedi orda
siz arkadaşınızı savunun bakalım
Alıntı
Kayıtlı Üye
Admin Şikayetiniz Üst Yetkililerime Bildirilmiştir. Beklemede Kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Alıntı
Kayıtlı Üye
(02-21-2021, 08:29 PM)recepfy demiş ki: Admin Şikayetiniz Üst Yetkililerime Bildirilmiştir. Beklemede Kalın.
taşakkur ederim
Alıntı
1 Ziyaretçi