Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle slemaın aleyküm bu gün volkican5400 adlı adminin kendini üstün görmesi ve önüne geleni gerekli gereksiz banlamasından değil taraf tutmasından ve yalan yanlış ban atmasından bahsedicem sizlere gereğininde en ağır şekilde yapılmasını arz ederim 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
banladığını söylediği konuşma :

''kanıtınız incelenmiş olup gerekli kişiye işlem yapılmıştır.
iyi günler dileğiniz için teşekkür ederim.

size de iyi oyunlar, iyi forumlar...'' 

ban sebebi : hızla sağ şeritten gitmek şerit ihlali+uf1 e kasıtlı çarpmak/Forum Şik

mpr kaydı : mpr: https://s5.dosya.tc/server/pq6f39/ovalde_afk.mpr.html

süre : 29.35.00'dan itibaren izleyebilirsiniz 

herhangi bir şerit ihlali yapmadım hızla sağ şeritten gitmek yazmış ? 169 ayar ile para kasıyorum uf'e kasıtlı çarpmak demiş gelelim bu konuya
mpy kaydından izlediğiniz üzere savunduğu arkadaşı yani uf'i kaza yapıp pit atmıyorken görebilriisniz çocucuk 300 tl den kaçıcak diye pit atmıyor ve beni ettiği şikayette ''http://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=4608'' yani burda izlerseniz görürsünüz sesli bi kayıt zaten olay sonrasında da  pit atmıyor ve bu banlanan birisi.
 izlenmiş mpr görülmüş daha önceden izlenmiş bir olay. o an ban yeseydim zaten bana da atarlardı banı fakat çocuk foruma gidiyor ve ben öyle ban yiyiyorum yaptığım yanlış bir şey yok kasıtlı da çarpmadım çocuk kör noktadaydı son gaz bir gidiyorum çocuk orda 40 ile 50 ile gidiyor köprüden aşşağı inerken 170 ile iniyorum ben durmam zaten imkansız ve yalan yanlış banlamak için banlamış resmen ve volkana direk iyi günler diyor orhan abi de var burda belki o banlicak? neyse arkadaşı olduğu belli zaten
şerit ihlalli yapmadığım belli hızla sağ şerit demiş yemin ediyorum kahkaha atıyorum bunu yazarken semih abi gereğini yaparsın 
admin adı volkican5400
önemli olan yediğim ban değil 12 saate ya da 1 iki güne kalkar gider beklerim sıkıntı yok ama hevesim geldi oyuna girdim 'sunucu bağlantıyı reddetti' diyor tüm hevesim kırıldı diyorum allah allah ne yaptım acaba böyle bi olayla karşılaşıyorum şu an bunu yazarken mprleri toplarken bile yarım saat vakit harcadım ve benim kaybettiğim bu zamanı kimse bana geri veremiceği için volkan adlı şahısın en ağır cezayı almasını ve pişman olmasını istiyorum.
Yönetici
admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-20-2021, 06:47 PM axorcu.reis37.
Taraf tutma derken? En ağır cezayı senin alman lazım benim herşeyim ortasa seni neyin korkusu sardı? Volkan kardeşimi tanımıyorum bile ve sana atılan ban gereksiz değil. Ban itirazımı yaparken de o herşeyi gördü. Volkan kardeşim ben herşeye açığım bu arkadaşı ses kanalınıza çekip konuşturun gerekirse bende konuşurum. Bu arkadaş takıntılı herkese...

(02-20-2021, 12:19 PM)bekirhankzly1 demiş ki: öncelikle slemaın aleyküm bu gün volkican5400 adlı adminin kendini üstün görmesi ve önüne geleni gerekli gereksiz banlamasından değil taraf tutmasından ve yalan yanlış ban atmasından bahsedicem sizlere gereğininde en ağır şekilde yapılmasını arz ederim 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
banladığını söylediği konuşma :

''kanıtınız incelenmiş olup gerekli kişiye işlem yapılmıştır.
iyi günler dileğiniz için teşekkür ederim.

size de iyi oyunlar, iyi forumlar...'' 

ban sebebi : hızla sağ şeritten gitmek şerit ihlali+uf1 e kasıtlı çarpmak/Forum Şik

mpr kaydı : mpr: https://s5.dosya.tc/server/pq6f39/ovalde_afk.mpr.html

süre : 29.35.00'dan itibaren izleyebilirsiniz 

herhangi bir şerit ihlali yapmadım hızla sağ şeritten gitmek yazmış ? 169 ayar ile para kasıyorum uf'e kasıtlı çarpmak demiş gelelim bu konuya
mpy kaydından izlediğiniz üzere savunduğu arkadaşı yani uf'i kaza yapıp pit atmıyorken görebilriisniz çocucuk 300 tl den kaçıcak diye pit atmıyor ve beni ettiği şikayette ''http://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=4608'' yani burda izlerseniz görürsünüz sesli bi kayıt zaten olay sonrasında da  pit atmıyor ve bu banlanan birisi.
 izlenmiş mpr görülmüş daha önceden izlenmiş bir olay. o an ban yeseydim zaten bana da atarlardı banı fakat çocuk foruma gidiyor ve ben öyle ban yiyiyorum yaptığım yanlış bir şey yok kasıtlı da çarpmadım çocuk kör noktadaydı son gaz bir gidiyorum çocuk orda 40 ile 50 ile gidiyor köprüden aşşağı inerken 170 ile iniyorum ben durmam zaten imkansız ve yalan yanlış banlamak için banlamış resmen ve volkana direk iyi günler diyor orhan abi de var burda belki o banlicak? neyse arkadaşı olduğu belli zaten
şerit ihlalli yapmadığım belli hızla sağ şerit demiş yemin ediyorum kahkaha atıyorum bunu yazarken semih abi gereğini yaparsın 
admin adı volkican5400
önemli olan yediğim ban değil 12 saate ya da 1 iki güne kalkar gider beklerim sıkıntı yok ama hevesim geldi oyuna girdim 'sunucu bağlantıyı reddetti' diyor tüm hevesim kırıldı diyorum allah allah ne yaptım acaba böyle bi olayla karşılaşıyorum şu an bunu yazarken mprleri toplarken bile yarım saat vakit harcadım ve benim kaybettiğim bu zamanı kimse bana geri veremiceği için volkan adlı şahısın en ağır cezayı almasını ve pişman olmasını istiyorum.

Mpr kaydının full halini de attığın mpr de de aynı şekilde iftira atmadan, ne olduysa belirttim. Sollayabilirdin? Utanmadan birde konu açmışsın. Yazık.
Yönetici
MPR incelendi, sağ şeritte ilerliyorken önünde UF1 olmasına rağmen şerit değişmeyi geç frene bile basmıyorsun. Burada bir taraf tutma vesaire mevcut değil, aynı işlemi ben olsam bende yapardım.
Konu kilit.
1 Ziyaretçi
Task