Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Klasik uyarılmadan ban yedim artık saymıyorum kaç kere böyle ban yedim. Akşam girdim sıkıntı yoktu. Dün sabah gireyim dedim banlanmışım. 1 gün bekliyeyim sanırım a.q gibisi yüzünden ban yedik (uyarı olmadı akşam bişey yok sabah ban yemişim daha oyuna girmeden) niye ban yediğimide bilmiyorum öylesine bi ban yemişiz işte sebebini öğrenelim ??

Kullanıcı adım:yeli  nick ~BURRBERY~
Kayıtlı Üye
Merhaba,

En son benden işlem gördünüz.

yeli ^1[OG]^7Rεcεp^1δ^0™ 5 Ailevi Küfür & Hakaret -FORUM ŞİKAYETİ 17.2.2021 21:50:08 22.2.2021 21:50:08

Dün oyuna nasıl giriyorsunuz?
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-19-2021, 10:36 PM prolar121.
Hocam kanıt ?
Ayrıca sözü geçen olay ayın 10'da olmuştur benim bildiğim taze taze atılır aradan 7-8 gün geçmiş bu mantıkla yürürsek ben 3 ay sonra atayım kanıtları sizde şahıslara ona göre ban atın Smile

Burda hasanturku şikayet etmek amaçlı kayıt ettiğim mprnin tarihi gözükmektedir.

foto link: https://hizliresim.com/HJLFpV

Buda o mprdir: https://dosya.co/kb4bnymffwu2/jant.mpr.html

Ayrıca beni şikayet edin ben eski adminim falan diyip anancı birine (mprde sabittir ana katmadım) isterseniz perma ban atın bana ama şu svde jant açanları bi çözün hocam be başlarda tatlı dille uyarıyorum herif resmen dik kafalı ben nabayım ben iyi niyetimin suistimal edildiğini düşünüyorum ve ilk küfürüde şahıs etmiştir.

Zaten o şikayet eden çocuğunda can sıkıntısına ettiği açık bir şekilde ortada adam kaç günlük mpryi açıp ssler almış boş adam işi Smile yada önceden ssleri aldı ve resimlerin sağ tarafını kesmiş yani tarih belli olmasın diye madem o arkadaşada çok batıyor günü gününe atsın ssleri 1 hafta sonra ban yemek çok saçma.
Kayıtlı Üye
[Resim: unknown.png]

Sizi banlamak için bu kanıt bile yeterlidir. 

hasanturk Kullanıcı adlı şahıs zaten işlem görmüştür.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
2 Ziyaretçi
Task