Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-04-2020, 04:27 PM metehank0. Düzenleme Nedeni: eksik yazı
Bi Küfür edip çıktım çok sinirlendim sonra küfür 1 gün admin yazmışki küfür edip sw den çıkmak diye küfür 1 gün sw den çıkmaktamı 1 gün ? Huh
ADMİN ADI:^1[OG]^2Yasin^5B Bu arada bazıları ters geliyo vuruyo yanlıyo yolda duruyo şikayet ediyoz bişi demiyonuz ama admin ben tünele hızlı girdim diye izleyici attı tam gitceğim yere ulaşmıştım sonra uzak yerde pit çıktım bende sinirlendim küfür ettim çıktım yani ? bide 2 gün? 1 gün olması gerekiyor.

Sözü Size Bırakıyorum. Birde ettiğim küfür değil mal dedim bide allah kahretsin ya yeter dedim çıktım.
                                                   OSMANLI  GARAGE  ÜYE Cool
Alıntı
Banned
İlk olarak bir cezai işlem aldığınızda itiraz etme hakkına sahipsiniz tabiki fakat, her şeyin bir usulü olduğu gibi onunda bir usülü vardır.
Ceza almanız size küfür edip yada argo kullanıp oyunu terketme hakkı vermez.
Kendinizi bizlerin yerine koyun ve düşünün lütfen
Okadar insana yardımcı olmaya çalıştığımız bu günlerde
Bizlerde birer insan olduğumuz için
Herkesi göremeyip bazı durumlara yetişemeyişimiz sizcede doğal değilmi ?
Sizden biraz anlayış ve hoşgörü bekliyoruz.

Osmanlı Garage Live For Speed Sunucuları Oyuncu Şikayet Bölümü
1-) Ne için şikayet ettiğinizi açık ve net olacak şekilde bildiriniz. (görevini kötüye kullanıyor, küfür ediyor, yanlış işlem yapıyor.)
2-) Hiç bir şekilde kanıtsız işlem yapılmaz, şikayetinizi kanıtınız ile birlikte oluşturunuz.
3-) Adminlere seviyeli şekilde işlemi bildiriniz, işlem yapılır veya yapılmadığı hakkında yorum olarak adminlerin bilgi yazması(sebebiyle) zorunludur.
3-) Bu kurallara uymak, işleminizi daha da hızlandırmaktadır.
4-) Gerekli SS veya MPR kaydı olması zorunludur. Atılan MPR nin dakikasının yazılması gereklidir.
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-05-2020, 02:32 PM metehank0.
beni banlayan admin ss atabilirmi

Biliyorum Sizin De Hangi Duruma Düştüğünüzü Bir Oyun Sw sinde YYöneticiyim bende sizin gibiyim sizide anlıyorum bari küfüre 5 dk yada 10 dk mute var sa mute yada kick atılsın yada 30 dk ban
                                                   OSMANLI  GARAGE  ÜYE Cool
Alıntı
Kayıtlı Üye
yanlış anlamayında yasin isimli admin rezalet derecede kötü görevi herşeye uyarı veriyor bide düzgün sürmüyor bize lafyapıyor
Alıntı
1 Ziyaretçi