Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-08-2021, 02:10 PM FEATGROSES.
Sebebsiz yere Eazy  G isimli admin ban attı 63 gün grav oldugumu söyleyerek kanıt olarak discorddan yayın açıp aynı sekilde sürerek gösterebilirim 
veyahut ayarları aynısını size atabilirim virajlarda hiç kaymadıgımdan ve çok seri hızlandıgımdan grav sanıp ban attı arkadaş ss buraya atılmıyor boyuttan dolayı isterseniz discorddan atabilirim hiç fark etmez oyun zevkim kalmadı bu sunucuyu böyle bilmezdim uzun zamandır baska hesaplarla oynamama ragmen ilk defa böyle birseyle karsılastım bir kere daha olmustu bu olay banımın açılmasını talep ediyorum
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-08-2021, 02:41 PM Eazy-G.
Öncelikle ban'ı 63 gün yanlışlıkla attım ve banın 3 güne düşürüldü grav konusuna gelirsek aracın yüksek hızlarda virajlara hiç kaymadan giriyor ve aynı şekilde çıkıyor hiç kaymadan artı olarak aracın bir anda hızlanıyor
Yönetici
Adminin atmış olduğu kanıt izlenmiş olup almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task