Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
[ENES KETTE] KULLANICI ADLI SÖZDE ADMİNİMİZ BEN NE YAPARSAM YAPAYIM HEMEN BENİ ATMA BANLAMA CEZA KESME EĞİLİMİNDE BENİM EMEKLERİMİ HARCADIĞIM SAATLERİ AYAKLARI ALTINDA EZİYOR ONUN YÜZÜNDEN KAÇ KERE 300 YEDİM BİR KERESİNDE DAHA  KOVALAMADAYKEN ATTI  5 K YEDİM KENDİMİ ZOR TUTUYORUM BİR GUN PATLICAM AMA O SEFER KONU AÇMAKLA UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM İLGİLENİN LÜTFEN  ARTIK OYUN HEVESİM KAÇTI GİRESİMDE YOK BÖYLE BÖYLE ADMİNLERİNİZ SUNUCUDAN KİŞİ AZALTICAK BENCE PARAYI VEREN BURDA DEĞER GÖRMESİN TEŞEKKÜRLER!!!!!BİRDE ŞUNU SÖYLİYEYİM BUNLARI SÖYLÜYORUM DİYE BAN YİYECEKSEM SINIRSIZ ATABİLİRSİNİZ O DK DAN SONRA DA BENİM İÇİN OG BİTMİŞTİR DERİM
Kayıtlı Üye
Kovalamada atınca senin cezanı karşıladım. O konuyu geç. Eğer sen bana git kuralları oku öyle adminliğini yap dersen bende seni kicklerim. Durduk yere attığım bi kick falan varsa onu söyle
Kayıtlı Üye
(05-02-2020, 04:24 PM)Eneskette demiş ki: Kovalamada atınca senin cezanı karşıladım. O konuyu geç. Eğer sen bana git kuralları oku öyle adminliğini yap dersen bende seni kicklerim. Durduk yere attığım bi kick falan varsa onu söyle
boş yapma şimdi burda geç o ayakları senin asıl amacın beni kışkırtmak onlar filan hikaYE
Kayıtlı Üye
Kışkırtmak? Eğer sana karşı bi yanlışım varsa onu söyle burda gereksiz yere konu açma
Kayıtlı Üye
(05-02-2020, 04:28 PM)Eneskette demiş ki: Kışkırtmak? Eğer sana karşı bi yanlışım varsa onu söyle burda gereksiz yere konu açma
KAVGAYI SEN BAŞLATIP BENİ ATIYORSUN BAŞLARIM ÖYLE ADMİNLİGE BEN SANA WPDEKİ YAZILARI TEKRAR YOLLUYORUM SÖZDE BABAN ZENGİNMİŞ MAHKEMEDE GÖRÜŞÜRZ O ZMN CNM SHAafskbasdfjıb  Smile Smile Smile Smile Smile tamam daha cvp verme üst yetkiliyle görüşmek istiyorum
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-02-2020, 04:40 PM Eneskette.
Ee tabi whatsaptan bana ulaşamadın arkadaşıma yazıp ailevi küfürler ettin başka mesele. Sana yaptığım haksız bir ban veya kick varsa onu söyle burdan
Kayıtlı Üye
(05-02-2020, 04:35 PM)Eneskette demiş ki: Ee tabi whatsaptan bana ulaşamadın arkadaşıma yazıp ailevi küfürler ettin başka mesele. Sana yaptığım haksız bir ban veya kick varsa onu söyle burdan
neden uyarıdan once kick atıyosun adminligini yapamıyosun kendini bi ..... yerine koyuyorsun ettiysen ettim küfür arkasındayım babn zenginmiş ztn mahkemeye verirsin sende sözünün arkasında dur dedin ama durmadın adamsın dimi sen şimdi bi s.........
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-02-2020, 06:44 PM Eneskette.
Neyin kafasındasın anlamadım burası tartışacağımız bir ortam değil üslubuna dikkat edersen daha iyi olurki sen benlimle hiçbirşekilde telefonla konuşmadın. Hem babamın maddiyatıyla bu durumun ne alakası varsa ne kadar seviyesiz bir insan olduğunu bu kadar belli etme tamammı Fıratcığım lütfen işine bak haklı bile olsan kendini haksız duruma düşürüyorsun
Kayıtlı Üye
(05-02-2020, 06:44 PM)Eneskette demiş ki: Neyin kafasındasın anlamadım burası tartışacağımız bir ortam değil üslubuna dikkat edersen daha iyi olurki sen benlimle hiçbirşekilde telefonla konuşmadın. Hem babamın maddiyatıyla bu durumun ne alakası varsa ne kadar seviyesiz bir insan olduğunu bu kadar belli etme tamammı Fıratcığım lütfen işine bak haklı bile olsan kendini haksız duruma düşürüyorsun
hasan arkadasın öyle dedi bana ailesinin durumu iyiymiş haberin olsun filan siz ne kafasındasınız
Banned
Furkan önce mesajlarındaki uygunsuz dili ve argoyu kaldırarak konuş öncelikle. Devamına gelicek olursak bu konuyu argo bir dil kullandıgın için ve gereksiz işgal ettiğiniz için kilitliyorum şikayetin varsa düzgünce kanıtlarla birlikte tekrar belirt yönetim gereken işlemi gerçekleştir hakaret ve argo dil kullanmayın
2 Ziyaretçi