Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-17-2021, 10:11 AM Yaşarcan Demiroz.
Pazar günü 17.01.2021 tarihinde 12:50 civarında oyunumu oynarken xrt ile yanlarken M POWER adlı arkadaş k.adı hasanturk adlı arkadaşımız bana uçarak vurdu + jantı vardı bana ping dedi uçurdu ben ilk önce crash var dedim sonra bende crash yok dedi inandım jantı vardı çünkü jantta bir crash etkisi yaratıyo yada gravı vardı mprmi atabilrm ilgelenen arkadaşlara adminlere şimdiden saygım sonsuz MPR:https://dosya.co/1mtg8vd1wd8m/JANT_Xd.mpr.html mpr 1.11 de başlıyor Smile
Banned
jant vardı jantımın sebebi arkadaşımla foto çekinip sunucuya atmak çektikden sonra kapattım arkdaş yalan söylüyo kimseye çarpmadım çarptığıma dahil ss yada mpr istiyorum trafiksiz ortamda foto çektip kapattık ama bu arkadaş yasaklı sitenin linkini paylaştı ss mevcuttur isterseniz atabilirim
Kayıtlı Üye
(01-17-2021, 10:15 AM)hasanturk demiş ki: jant vardı jantımın sebebi arkadaşımla foto çekinip sunucuya atmak çektikden sonra kapattım arkdaş yalan söylüyo kimseye çarpmadım çarptığıma dahil ss yada mpr istiyorum trafiksiz ortamda foto çektip kapattık ama bu arkadaş yasaklı sitenin linkini paylaştı ss mevcuttur isterseniz atabilirim
mpr bak bakalım 1.11
Banned
En son düzenleme: 01-17-2021, 10:22 AM hasanturk.
yasakli sitenin linklini attın ss var yasak olduğunu bile bile isterse bende atim ss i
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-17-2021, 10:22 AM Yaşarcan Demiroz.
(01-17-2021, 10:20 AM)hasanturk demiş ki: evet jant açıktı bunun sebebi sunucudan yani osmanlı garage discordan bi arkadaşımın ricası üzerine fotoğraf çekmekdi trafiksiz ortam da fotoğraf çektik jant daha hoş bir görüntü verdiği için jant açtık sonra kapattık kimseye çarmadım arkadaş kendisine çarptığımı söylüyo çarptığıma dair ss mpr herhangi bi kanıt görmek istiyorum ve bu arkadaş link paylaşmak yasak olduğunu bile bile yasaklı sitenin linkini paylaştı ss vardır isterseniz atabilirim
tmm ama jant neden açılıyor jant yasak + crash etkisi yaratıyor sen jant açıcaksan yavaşca gez 200 300le bana çarpıyorsun pistin taaa başına gönderiyorsun bilerek çarpmadıysan silebilriim formu yani
Banned
En son düzenleme: 01-17-2021, 10:24 AM hasanturk.
(01-17-2021, 10:18 AM)Yaşarcan Demiroz demiş ki:
(01-17-2021, 10:15 AM)hasanturk demiş ki: jant vardı jantımın sebebi arkadaşımla foto çekinip sunucuya atmak çektikden sonra kapattım arkdaş yalan söylüyo kimseye çarpmadım çarptığıma dahil ss yada mpr istiyorum trafiksiz ortamda foto çektip kapattık ama bu arkadaş yasaklı sitenin linkini paylaştı ss mevcuttur isterseniz atabilirim
mpr bak bakalım 1.11

(01-17-2021, 10:21 AM)Yaşarcan Demiroz demiş ki:
(01-17-2021, 10:20 AM)hasanturk demiş ki: evet jant açıktı bunun sebebi sunucudan yani osmanlı garage discordan bi arkadaşımın ricası üzerine fotoğraf çekmekdi trafiksiz ortam da fotoğraf çektik jant daha hoş bir görüntü verdiği için jant açtık sonra kapattık kimseye çarmadım arkadaş kendisine çarptığımı söylüyo çarptığıma dair ss mpr herhangi bi kanıt görmek istiyorum ve bu arkadaş link paylaşmak yasak olduğunu bile bile yasaklı sitenin linkini paylaştı ss vardır isterseniz atabilirim
tmm ama jant neden açılıyor jant yasak + crash etkisi yaratıyor sen jant açıcaksan yavaşca gez 200 300le bana çarpıyorsun pistin taaa başına gönderiyorsun

sunucuya girip fotoğraf çekilmekde mi yasak fotoğrafı çektik kapattık kimseye çarpmadım arkadaşımda da kanıt var sen yasaklı sitenin linkini paylaştın ve 200 300 demişsin lfs de 300 hp le o yolda 200 çıkmam imkansız
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-17-2021, 10:25 AM Yaşarcan Demiroz.
(01-17-2021, 10:23 AM)hasanturk demiş ki:
(01-17-2021, 10:18 AM)Yaşarcan Demiroz demiş ki:
mpr bak bakalım 1.11

(01-17-2021, 10:21 AM)Yaşarcan Demiroz demiş ki:
tmm ama jant neden açılıyor jant yasak + crash etkisi yaratıyor sen jant açıcaksan yavaşca gez 200 300le bana çarpıyorsun pistin taaa başına gönderiyorsun indirp bakabilirsin mprye 

sunucuya girip fotoğraf çekilmekde mi yasak fotoğrafı çektik kapattık kimseye çarpmadım arkadaşımda da kanıt var sen yasaklı sitenin linkini paylaştın

(01-17-2021, 10:20 AM)hasanturk demiş ki: yasakli sitenin linklini attın ss var yasak olduğunu bile bile isterse bende atim ss i
at bakim ssi sen
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz oyuncuya (hasanturk) gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task