Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-15-2021, 06:46 PM jukes.
Selamın Aleyküm bak kardeşim normalde senle polimiğe girmem yani polimiğe girmem derken yanlış anlama cevap vermem yetkilinin cevap vermesini beklerim fakat o uzun yol sanadece senin değil acemi bir oyuncuda deilsin zaten acemi bir oyuncu bile server de 10dk oynasın o uzun yolun mantığını anlar orda herkes gazlıyor bende gazlıyorum sen benim önümde bi gazlar bide aniden fren yaparsan benim 2 seçeneğim kalır ya aracı sağa çimene atıcam ki atsam atamam araç basık çıkmaz çimenlere yada sola yola atlıycam seni solluyup devam etcem veyaa aracın kanatlarını aktif edip senin üstünden uçucam kanat olmadığı için sola atladım ve bu uzunda 5dk içersinde senin yüzünden 2 kez kaza yaptım normalde seni kick atarak uyarmam gerekiyor fakat ben oyununu bölmemek için sözlü uyarmaya çalıştım o uzun yol sadece sana ait deil o aynalarda süs deil iyi akşamlar iyi forumlar Smile
             OSMANLI GARAGE ADMİNİ

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Hata kendinde olmasına rağmen sert tepki vererek konuşma - tarafından jukes - 01-15-2021, 06:45 PM
1 Ziyaretçi